Połącz się z nami

Jola Rutowicz – jak wygląda? Czym się zajmuje?

Jola Rutowicz

Z życia gwiazd

Jola Rutowicz – jak wygląda? Czym się zajmuje?

Jola Rutowicz była jedną z najbarwniejszych postaci 4. edycji telewizyjnego programu Big Brother. Słynęła ze swoich charakterystycznych stylizacji, długich, doczepianych włosów oraz różowej maskotki jednorożca. Jak wygląda teraz? Czym się zajmuje?

Jola Rutowicz urodziła się 10 sierpnia 1984 roku w Piotrkowie Trybunalskim. Jest polską celebrytką, która swoją popularność zawdzięcza udziałowi w telewizyjnym show Big Brother, który wygrała. Ponadto wzięła udział w 5. edycji, w której zajęła 2. miejsce. Charakteryzowała się zamiłowaniem do koloru różowego, lateksu, długich tipsów i mocnego makijażu. Od 2008 roku była w związku z Jarosławem, z którym prowadziła program J&J, czyli Jola i Jarek. Brała również udział w programie Gwiazdy tańczą na lodzie.

Źródło: https://www.instagram.com/jollie_jolanta_rutowicz_/

Czym zajmuje się Jola Rutowicz?

Na samym początku warto wspomnieć, że Jola napisała swoją autobiografię zatytułowaną „Inna”. Zdradziła w niej, że postać różowej i infantylnej Joli jest w pełni wykreowana i odegrana. Celebrytka miała wymyślić swoje „drugie ja” podczas pobytu w Londynie. Po wydaniu książki Rutowicz wycofała się z życia publicznego. Co ciekawe, media donoszą, że Jola miała wysłać zgłoszenie do udziału w holenderskiej edycji Big Brothera.

Jola aktualnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Miami, gdzie pracuje jako modelka. Od pewnego czasu jest w związku z pewnym biznesmenem. Ponadto, celebrytka wystąpiła w nowym programie Telewizji Warszawa, w którym sfilmowano jej operacje nosa. Odcinek będzie można zobaczyć już na początku sierpnia. Czy to oznacza, że planuje powrót do Polski?

Źródło: https://www.instagram.com/jollie_jolanta_rutowicz_/

Chcielibyście zobaczyć Jolę Rutowicz w kolejnej edycji Big Brothera?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry