Połącz się z nami

Jordan Ogorzelski: [wiek, Mam talent, Instagram]

Jordan Ogorzelski

Opisy gwiazd

Jordan Ogorzelski: [wiek, Mam talent, Instagram]

Jordan Ogorzelski jest jednym z finalistów 13. edycji programu Mam talent. Jego umiejętności zaintrygowały jurorów i widzów do tego stopnia, że już niebawem będzie walczył o najwyższe miejsce na podium. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Jordan Ogorzelski: wiek

Podczas pierwszego występu Jordana na scenie programu Mam talent, zarówno jurorzy, jak i telewidzowie zgromadzeni przed ekranami mieli okazję dowiedzieć się kilku podstawowych informacji na jego temat. Mianowicie, stamtąd wiemy, że mężczyzna ma 27 lat.

Okazuje się, że sportowiec na co dzień mieszka w Bydgoszczy. Co ciekawe, jest właścicielem tamtejszej Calisthenics Academy. Ze sportem jest związany tak naprawdę od najmłodszych lat. Wtedy zaczął trenować boks, jednakże, z czasem zaczął treningi kalisteniki.

Jordan wyznał, że przez pewien czas musiał zrezygnować ze sportu, ponieważ zmusił go do tego poważny wypadek, jakiego doświadczył. W jego wyniku w 2019 roku doznał urazu kręgosłupa. Jego stan był na tyle poważny, że nie był w stanie nawet chodzić. Wtedy, w życiu codziennym bardzo pomagała mu partnerka.

Zobacz także: Co wiemy o Mai Kućko i Mariuszu Nguyen z Mam talent?

Jordan Ogorzelski: Mam talent

Po wypadku, do pełnej sprawności Jordan wrócił dzięki trudnej rehabilitacji oraz swojemu uporowi. To spowodowało, że już rok później zaczął wracać do niemalże pełnej sprawności.

Do programu Mam talent zgłosił się, aby zaprezentować swoje umiejętności, a także podzielić się swoją historią, jakiej doświadczył. Trzeba przyznać, że swoim występem kalistenicznym zrobił naprawdę ogromne wrażenie na jurorach oraz telewidzach.

Co ciekawe, Jordan brał nawet udział w międzynarodowych zawodach, gdzie reprezentował biało-czerwone barwy.

Dzięki poparciu widzów, którzy wysyłali na niego swoje sms-y, udało mu się dotrzeć do samego finału 13. edycji programu Mam talent. Myślicie, że ma szanse zwyciężyć?

Jordan Ogorzelski Mam talent
Jordan Ogorzelski w Mam talent 13

Jordan Ogorzelski: Instagram

Finalista 13. edycji programu Mam talent prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @jordanogorzelski. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam prawie 3,5 tysiąca użytkowników tego serwisu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry