Josef Bratan: [wiek, kariera, piosenki, High League, Instagram]

26 lipca 2022
Przez: : KS

Josef Bratan to jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. Nie da się ukryć, że może pochwalić się naprawdę licznym gronem fanów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o jego karierze i życiu prywatnym, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Josef Bratan: wiek

Z informacji znalezionych w sieci możemy dowiedzieć się, że pełne imię i nazwisko Josefa to Joseph Natala Simao. Wiadomo również, że urodził się w 1995 roku. Co za tym idzie, w 2022 roku skończy 27 lat. Jego matka Natalia pochodziła z Polski, natomiast ojciec Jose miał korzenie angolskie.

Mimo wszystko, o życiu prywatnym Josefa wiadomo niewiele. Dużą popularnością cieszy się także jego brat Alberto, który również jest raperem. W sieci można dotrzeć także do informacji, że ma córkę Nikolę.

Josef Bratan kariera
Josef Bratan

Zobacz także: Co wiemy o Alberto?

Josef Bratan: kariera

Okazuje się, że raper swoją przygodę z muzyką zaczynał kilka lat temu pod innym pseudonimem. Jednakże, nie udało mu się wówczas zyskać większego rozgłosu. Na jego temat zaczęło robić się głośno po udziale w akcji #hot16challange. Jeszcze większy rozgłos zyskał, kiedy dołączył do wytwórni GM2L.

Na przestrzeni lat miał okazję współpracować z wieloma innymi raperami. Między innymi, byli to jego brat Alberto, Malik Montana, Diho, Kali oraz Major SPZ.

Josef na swoim koncie ma także debiut na gali freak fihgtowej. Mianowicie, po raz pierwszy zawalczył na pierwszej gali High League. Wówczas w oktagonie pokonał tiktokera Cesarza Narcyza. Wszyscy fani rapera mogą się cieszyć, ponieważ ponownie zawalczy na High League 4.

Josef Bratan: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil Josefa Bratana na Instagramie pod nazwą @josefbratan. Na chwile obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 183 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej