Połącz się z nami

Józef Ponceleusz: [wiek, Gogglebox, Instagram]

Opisy gwiazd

Józef Ponceleusz: [wiek, Gogglebox, Instagram]

Józef Ponceleusz jest bez dwóch zdań doskonale znany wszystkim wielbicielom programu Gogglebox. Przed telewizorem. Sympatyczny senior już nie raz udowodnił, że jego poczucie humoru jest niezastąpione, bawiąc przy tym widzów do łez. Wielu z nich zastanawia się, co wiadomo na jego temat. Jeśli wy także należycie do tego grona, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Józef Ponceleusz: wiek

Niestety bohater programu Gogglebox. Przed telewizorem nie wyjawił publicznie, ile ma lat. W związku z tym, na próżno szukać takich informacji w sieci. Jednakże, udało nam się ustalić, że pan Józef swoje urodziny obchodzi 19 stycznia. Tego dnia, w social mediach produkcji, w której mamy okazję go oglądać, nie brakowało życzeń nie tylko od obsady, ale także fanów. Trzeba przyznać, że ich liczba naprawdę robi wrażenie. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest jednym z ulubieńców telewidzów.

Pan Józek jest jednym z ulubionych bohaterów z programu Gogglebox

Zobacz także: Co wiemy o Reginie Krasnowskiej z programu Gogglebox?

Józef Ponceleusz: Gogglebox. Przed telewizorem

Nie da się ukryć, że program Gogglebox. Przed telewizorem to prawdziwy hit wśród propozycji TTV. Dotychczas, widzowie doczekali się już czternastu sezonów swojej ulubionej produkcji. Wśród komentujących bohaterów, co jakiś czas pojawiają się nowe twarze, jednak w ekipie są także osoby związane z programem od pierwszego sezonu. Tak też jest w przypadku pana Józka. Przed tytułowym telewizorem zasiada w towarzystwie Reginy Krasnowskiej. Sympatycznym seniorom nie brakuje poczucia humoru i trafnych uwag na temat oglądanych materiałów. Najczęściej podczas nagrywek towarzyszą im pyszne ciasteczka i nalewka. Najnowsze odcinki emitowane są w każdy poniedziałek o godzinie 22.00 oczywiście na antenie TTV.

Józef Ponceleusz: Instagram

Na pewno nikogo nie zdziwi fakt, że pan Józef nie jest aktywny w mediach społecznościowych. Mimo to, liczba jego fanów jest naprawdę imponująca. Natomiast, zdjęcia seniora pojawiają się na profilu programu Gogglebox. Znajdziemy go pod nazwą @gogglebox.ttv.pl.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry