Połącz się z nami

Regina Krasnowska: [wiek, czym się zajmuje, Gogglebox, Instagram]

Opisy gwiazd

Regina Krasnowska: [wiek, czym się zajmuje, Gogglebox, Instagram]

Regina Krasnowska to jedna z najbardziej lubianych bohaterek programu Gogglebox. Przed telewizorem. Produkcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów i nie da się ukryć, że z utęsknieniem oczekują oni kolejnych sezonów. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat pani Reginy, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Regina Krasnowska: wiek

Niestety, w sieci na próżno szukać informacji o wieku pani Reginy. Wiadomo natomiast, że sympatyczna emerytka obchodzi swoje urodziny 23 lutego. W tym roku, zebrała mnóstwo życzeń nie tylko od produkcji Gogglebox. Przed telewizorem, innych uczestników programu, ale także wielu fanów. Nie da się ukryć, że dotychczas kobieta zgromadziła już naprawdę liczne grono wielbicieli. Niewątpliwie, ujęła ich swoją naturalnością, błyskotliwymi komentarzami oraz poczuciem humoru, które towarzyszy jej podczas każdego odcinka, w którym mamy okazję ją oglądać.

Zobacz także: Co wiemy o Jakubie Felińskim z Gogglebox?

Regina Krasnowska: Googlebox. Przed telewizorem

Program Gogglebox. Przed telewizorem bez dwóch zdań jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji emitowanych na antenie TTV. Dotychczas, widzowie doczekali się aż czternastu edycji, w których ich ulubieni bohaterowie komentują wydarzenia, które mają miejsce w ich telewizorach. Pani Regina należy do zespołu komentatorów już od pierwszej edycji. U jej boku zasiada znajomy, także emeryt Józef Ponceleusz. Trzeba przyznać, że nierzadko to właśnie oni mają najtrafniejsze uwagi oraz zabawne komentarze. Najczęściej ich posiedzeniom towarzyszą ciasteczka oraz nalewka, którymi chętnie raczą się seniorzy. Prócz nich, w programie telewidzowie mają okazję oglądać tajże Agnieszkę Kotońską z mężem i synem, Sylwie Bombę i Ewę Kozłowska oraz wybuchowe trio: Mateusza Borowskiego, Marka Morusa i Damiana Naganę.

Regina Krasnowska: Instagram

Jak łatwo się domyślić, pani Regina nie prowadzi własnego profilu na Instagramie. Mimo to, wszyscy zainteresowani mogą znaleźć jej zdjęcia na profilu programu Gogglebox. Przed telewizorem. Jego nazwa to @gogglebox.ttv.pl.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry