Julia Baryga: [wiek, związek, miss, Instagram]

18 maja 2022
Przez: : J.J

Julia Baryga to jedna z finalistek konkursu piękności Miss Polonia 2019. Sprawdźmy, co wiadomo więcej na temat Julii zarówno pod względem prywatnym, jak i zawodowym. Jeśli jesteście ciekawi tych informacji zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu.

Julia Baryga: wiek

Julia ma 19 lat i 173 wzrostu. Jej pasją są podróże, modeling oraz taniec. Jako dziecko bez wahania wiedziała, jak odpowiedzieć na pytanie, kim chce zostać w przyszłości:

“Już w dzieciństwie na najbardziej typowe pytanie: „Kim chciałabyś zostać w przyszłości?” odpowiadałam „Modelką!”.” – czytamy na oficjalnej stronie Miss Polonia.

Julia stawia zarówno na rozwój osobisty jak i zawodowy. Na zadane pytanie, gdzie widzi się za 10 lat przyznała, że ma nadzieje, że będzie wówczas usatysfakcjonowaną ze swojej pracy kobietą, która spełni swoje marzenia a również założy kochającą rodzinę.

Julia Baryga: partner

Nie wiadomo, czy serce Julki jest zajęte. Przeglądając jej profil w mediach społecznościowych nie traficie jednak na zdjęcia z żadnym mężczyzną.

Julia Baryga: Miss Polonia 2021

Julia to jedna z finalistek konkursu piękności Miss Polonia 2021. Wcześniej zdobyła tytuł Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2021. Do konkursu przystąpiła, żeby sprawdzić siebie i przeżyć nową przygodę. Julia od samego dzieciństwa chciała podążać tą drogą. Stwierdziła więc, że jest to idealna droga, by zweryfikować swoje umiejętności i możliwości oraz zdobyć doświadczenie.

Zobacz także: Kim jest finalistka Miss Polonia 2021 Krystyna Sokołowska?

Julia Baryga: Instagram

Modelka prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Znajdziecie ją na portalu Instagram pod nazwą @julia_baryga. Julia dzieli się z obserwującymi ją osobami różnymi zdjęciami. Pokazuje, jak wygląda jej życie prywatne oraz zawodowe. Przeglądając jej Instagram natraficie na fotki z profesjonalnych sesji zdjęciowych oraz konkursów piękności.

Julia Baryga
Julia Baryga

Źródło: Miss Polonia, Instagram Julii Barygi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej