Julia Kuczyńska ma grzywkę! Jak prezentuje się w zupełnie nowym wydaniu?

13 lutego 2021
Przez: : MC

Julia Kuczyńska ma grzywkę! Na swoim Instagramie opublikowała nowe zdjęcie, na którym pokazała się w peruce. Wygląda zupełnie inaczej, zobaczcie sami!

Julia Kuczyńska to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Od lat jest czołową gwiazdą polskiego show-biznesu i regularnie zachwyca odważnymi i oryginalnymi stylizacjami. Ma na swoim koncie mnóstwo osiągnięć, nagród, a także współprac z największymi światowymi markami. Jest również założycielką własnej marki “Eppram”. Co ciekawe, ukończyła studia licencjackie na kierunku kulturoznawstwo o profilu grafika projektowa w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu.

Warto również wspomnieć, że w ostatnich miesiącach było wyjątkowo głośno o Julii, ze względu na jej niemedialną ciążę. Stylistka przez wiele miesięcy skutecznie ukrywała fakt, że spodziewa się dziecka. Po narodzinach również oszczędnie dzieli się informacjami o swoim synku. Prywatnie związana jest z aktorem, Sebastianem Fabijańskim.

Julia Kuczyńska ma grzywkę!

Instagram Julii to prawdziwa kopalnia modowych inspiracji. Trzeba przyznać, że stylistka jest niezwykle zdolna. Świetnie łączy nie tylko elementy garderoby, ale także makijaż i włosy. Warto dodać, że Julia wielokrotnie eksperymentowała ze swoimi fryzurami.

Zobacz także: Julia Kuczyńska pokazała swoje metamorfozy – kiedy prezentowała się najlepiej?

Tym razem na Instagramie Maff pojawiło się nowe zdjęcie, na którym zachwyca swoim nowym wizerunkiem. Okazuje się, że Julia Kuczyńska ma grzywkę! Z opisu dowiadujemy się jednak, że to jedynie peruka.

Pod zdjęciem Julii pojawiła się masa komentarzy od zachwyconych internautów, którzy niemalże zgodnie przyznali, że grzywka bardzo jej pasuje. Co więcej, pojawiło się mnóstwo porównań do innych znanych osobistości, m.in. Julii Roberts czy Miley Cyrus. Natomiast sama Julia porównała się do Taylor Swift.

“Nie No widać ze peruka, ale super pasuje 🖤”

“Wow kompletnie inna Julia😍 pasuje Ci bardzo!”

“Trochę Miley Cyrus 🔥”

“Julia Roberts 🔥”

“Poważniej 😮 ale ładnemu we wszystkim ładnie” – czytamy w komentarzach pod zdjęciem Julii.

A jak Wam podoba się Julia Kuczyńska z grzywką? Podzielacie zdanie internautów?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej