Julia Kuczyńska: [Maffashion, wiek, kariera, Taniec z gwiazdami 14, Instagram]

7 grudnia 2021
Przez: : KS

Julia Kuczyńska w sieci i branży modowej dużo bardziej znana jest jako Maffashion. To jedna z najbardziej znanych blogerek w Polsce, której popularność udało się zdobyć już kilkanaście lat temu. Sprawdźmy, co wiadomo o jej karierze, a także życiu prywatnym!

Maffashion: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Julia Kuczyńska urodziła się 22 września 1987 roku. W związku z tym, w 2024 roku skończy 37 lat. Pochodzi ze Złotowa. Jest absolwentką liceum ogólnokształcącego, po którym zdecydowała się na studia na kierunku kulturoznawstwo na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Jednakże, później wraz z rozwojem kariery i obowiązkami zawodowymi zdecydowała się przeprowadzić do Warszawy.

Maffashion jest także założycielką marki Eppram, która odniosła duży sukces nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. W ubraniach z jej kolekcji pojawiła się między innymi Kourtney Kardashian.

Zobacz także: Co wiemy o youtuberze Blowku?

Julia Kuczyńska: kariera

Popularność Kuczyńskiej zaczęła się od bloga modowego. Następnie, przez jakiś czas wraz z Jessicą Mercedes prowadziła program o takiej tematyce w jednej z muzycznych stacji telewizyjnych. Blogerka miała przyjemność współpracować i brać udział w wielu kampaniach znanych marek modowych oraz odzieżowych.

Maffashion na swoim koncie ma także występy w programach telewizyjnych, gdzie pojawiała się w roli ekspertki modowej, ale także opowiadała o swoim życiu. Co więcej, epizodycznie pojawiała się w filmach.

Maffashion
Maffashion

Julia Kuczyńska: Taniec z gwiazdami 14

Julia weźmie udział w najnowszej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. W programie wystąpią także: Maciej Musiał, Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Kamil Baleja, Anita Sokołowska, Filip Chajzer, Krzysztof Szczepaniak, Adam Kszczot, Aleks Mackiewicz, Beata Olga Kowalska oraz Dagmara Kaźmierska.

Program startuje już 3 marca 2024 na antenie Polsat o godzinie 20:00.

Julia Kuczyńska: dziecko

Blogerka w 2020 roku zdradziła, że jest w związku z aktorem Sebastianem Fabijańskim. Mimo, że na początku nie obnosili się ze swoją znajomością i bardzo dbali o swoją prywatność. Pod koniec tego samego roku na świat przyszedł ich syn. Rodzice dla swojego potomka wybrali imiona Bastian Jan.

Maffashion: Instagram

Julia Kuczyńska prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @maffashion_official. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 1,4 miliona użytkowników z całego świata.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej