Karol Gązwa: [Blowek, wiek, Youtube, kariera, Instagram]

7 grudnia 2021
Przez: : KS

Karol Gązwa to twórca internetowy, który w sieci jest znany lepiej jako Blowek. Nie da się ukryć, że to jedna z największych gwiazd ze swojej branży. Sprawdźmy, co wiadomo na temat jego kariery, a także życia prywatnego!

Blowek: kim jest

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Karol Gązwa urodził się 17 grudnia 1996 roku. W związku z tym, w 2021 roku skończy 25 lat. Wiadomo także, że na co dzień mieszka w Warszawie, choć jego rodzinna miejscowość to Strzelce Krajeńskie. Niektórzy porównują go do takich gwiazd Youtube jak Friz, Rezigiusz, czy Marcin Dubiel.

Okazuje się, że twórca internetowy jakiś czas temu wydał nawet swoją książkę. Jest ona poradnikiem, który nosi tytuł Zostań Youtuberem. Niestety, na temat jego prywatności wiadomo niewiele. Mimo ogromnej popularności, skutecznie dba o ten element swojego życia.

View this post on Instagram

A post shared by Karol Gązwa (@blowek5)

Zobacz także: Co wiemy o Jacku Stachurskim?

Blowek: kariera

Okazuje się, że Karol Gązwa swoją przygodę z działalnością internetową zaczął upubliczniając filmy związane z tematyką gameingową. To dało mu rozpoznawalność i już wtedy mógł pochwalić się szerokim gronem fanów. Jednakże, po kilku latach zajął się tworzeniem materiałów bardziej lifestylowych. Na swoje odcinki zaczął zapraszać także innych znanych twórców.

Co ciekawe, jedną z gwiazd jego kanału jest mama. Kobieta gościnnie występuje na filmach syna, dzięki czemu zyskała naprawdę dużą rozpoznawalność. Co więcej, twórca internetowy współpracował również z Cezarym Pazurą. To właśnie on przekonał aktora do założenia własnego kanału na Youtube.

Warto zaznaczyć także, że Blowek był drugim w Polsce youtuberem, któremu udało się osiągnąć milion subskrybentów na Youtube. Kiedy tego dokonał, miał 18 lat. Na chwile obecną, ich liczba wynosi ponad 4,5 miliona.

Blowek Youtube
Blowek

Karol Gązwa: Instagram

Blowek prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @blowek5. Aktualnie, liczba jego obserwatorów wynosi ponad 1,8 miliona. Nie da się ukryć, że ten wynik robi duże wrażenie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej