Połącz się z nami

Julia Kuczyńska ponownie przedłużyła włosy – wygląda obłędnie!

Julia Kuczyńska ponownie przedłużyła włosy

Z życia gwiazd

Julia Kuczyńska ponownie przedłużyła włosy – wygląda obłędnie!

Julia Kuczyńska znana jest z tego, że często decyduje się na zmianę fryzury. Tym razem blogerka ponownie przedłużyła włosy! Jak wygląda?

Maffashion, a właściwie Julia Kuczyńska urodziła się 22 września 1987 roku w Złotowie. Jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Ukończyła studia na kierunku kulturoznawstwo o profilu grafika projektowa w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. W 2009 roku założyła swojego bloga, od którego wszystko się zaczęło. Ponadto pojawiła się w wielu magazynach takich jak „Glamour” czy „Vogue”. Jej blog znalazł się na 7. miejscu rankingu blogów modowych według miesięcznika „Press”. Została również wyróżniona tytułem Człowieka Roku Internetu 2013 oraz odebrała statuetkę Glam Awards w kategorii blogerka roku.

Julia Kuczyńska ponownie przedłużyła włosy!

Julia ma na swoim koncie mnóstwo osiągnięć. Współpracowała z najpopularniejszymi markami z całego świata. Brała udział w kampanii reklamującej jedną z kolekcji firmy odzieżowej „Hector & Karger”. Ponadto wzięła udział w kampanii znanej marki „Bershka” i „Stradivarius”. 

Blogerka często zmienia swoje fryzury. Mowa tu nie tylko o długości, ale również o kolorze! Jeszcze nie tak dawno mogliśmy podziwiać Maff w delikatnie różowym odcieniu włosów. Jak do tej pory, najczęściej mogliśmy widzieć Julię w dosyć krótkiej fryzurze.

Tym razem Julia Kuczyńska ponownie przedłużyła włosy! Maffashion postanowiła na przedłużenie włosów metodą clip in. To prosty i efektowny sposób na zagęszczenie i przedłużenie włosów. Metoda ta jest mało inwazyjna i bardzo prosta. Doczepienie kosmyków nie zajmuje dużo czasu i w każdym momencie można je zdjąć.

Pod postem Julii pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy! Czytamy:

„Nie wiem co napisać 🙈 po prostu piękna! Jestem zachwycona naturalnym lookiem 😍 nie jestem pewna, czy to efekt makijażu czy nie, jednak w każdym razie wyglądasz promiennie i bosko 😍”

„Promieniejesz!”

„PIĘKNA ❤️❤️❤️❤️”

Julia odpowiadając na komentarze swoich obserwujących zdradziła, że nie potrafi wybrać w jakiej długości włosów czuje się lepiej. Blogerka przyznała, że lubi raz na jakiś czas zmienić fryzurę.

Jak podoba Wam się Julia Kuczyńska w nowej fryzurze?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry