Julia Maź: [wiek, Miss Polski, Instagram]

13 lipca 2022
Przez: : KS

Julia Maź to jedna z finalistek konkursu Miss Polski 2022. O ten tytuł rywalizowały będą 24 piękne kandydatki. Zanim zobaczymy ją w finale, sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Julia Maź: wiek

Z informacji dostępnych w sieci, wszyscy zainteresowani mogą dowiedzieć się, że Julia ma 19 lat. Co za tym idzie, jest jedną z najmłodszych kandydatek, które będą ze sobą rywalizować ze sobą o tytuł najpiękniejszej Polki w 2022 roku. Dziewczyna pochodzi z Dolic położonych w województwie zachodniopomorskim. Jednakże, na co dzień mieszka w Szczecinie. Tam na co dzień studiuje psychologię zdrowia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym.

Okazuje się, że wolne chwile wykorzystuje na to, aby szyć kocyki i zabawki dla zwierząt ze schroniska. Ma duży talent cukierniczy. Każde ciasto, który upiecze smakuje wybornie. Kierunek studiów, jaki wybrała nie jest przypadkowy. Uwielbia ludzi i w przyszłości chciałaby potrafić im pomagać.

Oprócz tego, 19-latka uwielbia sport, zwłaszcza kajakarstwo i strzelectwo sportowe. Dużą przyjemność sprawiają jej także spacery z psem i jazda figurowa na rolkach. W przyszłości chciałaby zanurkować wyspach Galapagos. Od najmłodszych lat szkoli się w kierunku aktorskim. Marzy, aby kiedyś zagrać główną rolę w filmie romantycznym.

Julia Maź miss
Julia Maź

Zobacz także: Co wiemy o finalistce Miss Polski 2022 Justynie Jachnik?

Julia Maź: miss

Niewątpliwie, zakwalifikowanie się do finału konkursu Miss Polski 2022 Julia może traktować jako duży sukces. O tytuł najpiękniejszej Polki powalczą 24 kandydatki. O tym, która zwycięży przekonamy się podczas wielkiego finału 17 lipca w Krynicy Zdroju.

Julia Maź: Instagram

Finalistka Miss Polski 2022 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @julia.maz_. W związku z tym, że jak sama przyznała, iż nie lubi monotonii, możemy znaleźć tam wiele ciekawych zdjęć i interesujących faktów o niej samej.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej