Justyna Jachnik: [wiek, Miss Polski, partner, Instagram]

13 lipca 2022
Przez: : M.J

Justyna Jachnik to jedna z 24 finalistek, która 17 lipca zawalczy o tytuł najpiękniejszej Polski w wyborach Miss Polski 2022. Sprawdźmy, co wiadomo więcej na temat życia prywatnego i zawodowego Justyny.

Justyna Jachnik: wiek

Justyna ma 23 lata i jest studentką Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza na kierunku kosmetologia w Bielsku Białej. Od najmłodszych lat interesuje się tańcem. Ma również inne hobby jakim jest motoryzacja, sama jeździ na motorze.

Przyznaje, że miłośc do motoryzacji odziedziczyła po tacie, z którym zawsze była chętna do robienia „męskich rzeczy”. Uwielbia jazę samochodem terenowym w wysokich górach. Dodatkowo lubi sporty wodne.

Choć z jednej strony uwielbia adrenalinę ma również nieco spokojniejszą naturę. Hoduje w ogrodzie warzywa, a sama chętnie spędza czas w kuchni. Jej popisowe dania to różnego rodzaju makarony i owoce morza.

Justyna Jachnik: Miss Polski

Justyna próbowała już swoich sił w konkursach piękności. Jest finalistką Foto Models Poland 2021, a ponadto Miss Beskidów 2022. 17 lipca stanie do walki o tytuł najpiękniejszej Polki w wyborach Miss Polski 2022. Czy zasłuży na nagrodę główną? Tego dowiemy się już niebawem.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest Aleksandra Gronowska?

Justyna Jachnik: partner

Nie wiadomo, czy 23-letnia Justyna ma partnera.

Justyna Jachnik
Finalistka Miss Polski 2022

Justyna Jachnik: Instagram

23-latka prowadzi z wielką aktywnością swój profil w mediach społecznościowych. Na portalu Instagram obserwuje ją ponad 1500 internautów, jednak jesteśmy pewni, że wraz z udziałem w finale Miss Polski 2022 liczba ta szybko wzrośnie.

Justyna zamieszcza na Instagramie przeróżne zdjęcia i wpisy – pokazuje swoją zwykłą codzienność, zdjęcia z konkursów oraz fotografie z bliższych i dalszych wyjazdów.

Źródło: Instagram Miss Polski, Justyny Jachnik

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej