Julia Muller: [wiek, Love Island, związki, Instagram]

21 lutego 2022
Przez: : KS

Julia Muller to jedna z uczestniczek piątej edycji programu Love Island. Wyspa miłości. Nie da się ukryć, że widzowie z utęsknieniem czekali na kolejną część perypetii Wyspiątek w pięknej willi. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Julia Muller: wiek

Z oficjalnej aplikacji programu Love Island. Wyspa miłości możemy dowiedzieć się kilku podstawowych informacji na temat z każdego uczestników randkowego show. To właśnie stamtąd wiemy, że Julia ma 22 lata . Wiadomo również, że na co dzień mieszka w Gdańsku, gdzie przeprowadziła się z Tczewa.

Wszystko dlatego, że podjęła studia na kierunku wychowanie fizyczne. Nie wyobraża sobie dnia bez aktywności. Oprócz tego, kończy kurs trenera personalnego. Od 10 lat gra w piłkę ręczną.

Uczestniczka Love Island 5 zdradziła o sobie, że jest typem zazdrośnika. Nie ukrywa również, że zawsze stara się mówić na głos, co myśli. Jej zdaniem, wyrażenie emocji jest bardzo ważne.

Julia Love Island 5

Zobacz także: Co wiemy o Konradzie z Love Island 5?

Julia Muller: Love Island. Wyspa miłości 5

Julka zgłosiła się do programu, ponieważ od roku jest singielką. Od kiedy rozstała się z ostatnim partnerem, postanowiła skupić się na sobie i poznawać własną osobowość. Na Wyspie miłości chciałaby spotkać przystojnego bruneta. U mężczyzn ceni sobie szczery uśmiech, jednakże dużą uwagę zwraca także na oczy.  Aby dać komuś szansę, musi poczuć ,,to coś’’.

Kolejny sezon Love Island wraca na antenę już 28 lutego 2022 roku na antenę Polsatu. Czy tym razem uczestnicy zdobędą tak dużą sympatię, jak w poprzednich edycjach? O tym przekonamy się już niebawem!

Julia Muller: Instagram

Julia z Love Island 5 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @julia.mullerr. Niewątpliwie, udział w programie zapewni jej szerokie grono obserwatorów.

źródło: Aplikacja Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej