“Love Island 5”: Poznajcie pierwszego uczestnika nowego sezonu! Uderzające podobieństwo do…

21 lutego 2022
Przez: : J.J

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery kolejnego sezonu uwielbianego przez tysiące widzów programu Love Island 5. Produkcja ujawniła właśnie pierwszego uczestnika. Zobaczcie, kim jest oraz jakie było jego nastawienie kiedy zgłaszał się do udziału w randkowym reality-show.

Love Island

Love Island to program typu reality-show, który zdobył wielką popularność w naszym kraju. Grono singli zgłaszający się do programu wyrusza do słonecznej Hiszpanii, w której mieszka pod jednym dachem. Uczestnicy szukają miłości oraz dobrej zabawy. Produkcja rejestruje każdy ich ruch przez 24 godzin, a dodatkowo poddawani są różnym zadaniom, które mają za zadanie zbliżyć ich do siebie. Single, którzy będą czuć między sobą chemię mają możliwość wybrać się na romantyczną randkę oraz do kryjówki, gdzie spędzą czas tylko we dwoje. Kto znajdzie miłość w piątej edycji i zawalczy o nagrodę główną w wysokości 100 tysięcy złotych? Tego dowiemy się już niebawem.

Zobacz także: Tak wygląda lektor programu Love Island!

Love Island 4
Uczestniczki programu Love Island 4

Konrad z Love Island

Produkcja ujawniła właśnie pierwszego uczestnika programu Love Island. Jest nim Konrad Sjoberg. Konrad ma 26 lat i pochodzi z Duszników choć cale życie spędził w Krakowie. Z wykształcenia jest nauczycielem WF-u, który również po godzinach pracy w dużej mierze oddaje się aktywności fizycznej. Uwielbia siłownię oraz wycieczki górskie. Jest również fanem sportów ekstremalnych – enduro.

Nowy uczestnik Love Island zajmuje się handlem samochodami, barberem oraz weekendowo pełni rolę ochroniarza na klubowych bramkach.

Sam o sobie mówi, że jest go wszędzie pełno. To typ otwartego człowieka, który kocha innych ludzi. Konrad uwielbia zarażać swoich rozmówców pozytywną energią. Zwraca również uwagę na swój deystans do wielu spraw.

Uważa, ze najlepszym przepisem na udany związek jest rozmowa. 26-latek nie szuka miłości na siłę. Woli zostawić tą kwestię przeznaczeniu:

„kiedyś szybko się zakochiwałem teraz stałem się bardziej gruboskórny”

Konrad jest również romantykiem. Uważa, że randka idealna to połączenie dachu wieżowca, sushi, shishy i spadających gwiazd.

Trudno również nie zwrócić uwagi na zaskakujące podobieństwo Konrada do jednego z byłych uczestników.

Myślicie, że Konrad odnajdzie się w programie Love Island 5? Kogo Wam przypomina?

Źródło: Instagram Love Island, Aplikacja Love Island

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej