Połącz się z nami

Julia ,,Ślub od pierwszego wejrzenia’’: [wiek, partner, związki]

Julia Ślub od pierwszego wejrzenia

Opisy gwiazd

Julia ,,Ślub od pierwszego wejrzenia’’: [wiek, partner, związki]

Julia weźmie udział w nowej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Nie da się ukryć, że widzowie z zaciekawieniem czekają na rozwój wydarzeń w najnowszym sezonie show o tematyce miłosnej. Zanim rozpocznie przygodę w produkcji, sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Julia ,,Ślub od pierwszego wejrzenia’’: wiek

Z oficjalnych mediów stacji TVN możemy dowiedzieć się kilku podstawowych informacji o wszystkich uczestnikach najnowszej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Stamtąd wiemy, że Julia ma 26 lat. Kobieta pochodzi z Ciechanowa. Na co dzień pracuje jako windykator.

Julia przedstawia siebie jako prawdziwą romantyczkę, która chciałaby przeżyć miłość, jak z filmu. Eksperci, którzy pracują nad doborem odpowiednich par w programie, zdradzili również, że kobieta jest naprawdę sympatyczna i zdarza się, że niepotrzebnie przymyka oko na niektóre sprawy.

Uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia nie ukrywa, że ma naprawdę dobre relacje z rodzicami. szczególna więź łączy ją zwłaszcza z ojcem Radosławem. Jednakże, udziału córki w produkcji TVN-u nie do końca popiera mata. Jej zdaniem, taki eksperyment to totalna abstrakcja.

Zobacz także: Co wiemy o Anecie ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 6?

Julia Ślub od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia to bez dwóch zdań jeden z najchętniej oglądanych programów na antenie TVN. Fani produkcji niewątpliwie cieszą się, że jesienią 2021 roku premierę ma już 6. edycja programu.

Dotychczasowe relacje między uczestnikami z poprzednich edycji wciąż wywołują wiele emocji oraz komentarzy, zwłaszcza wśród internautów.

Julia ,,Ślub od pierwszego wejrzenia’’: partner

26-latka z Ciechanowa liczy, że w programie uda jej się znaleźć mężczyznę, z którym połączy ją wyjątkowe uczucie. Zwłaszcza, że jest romantyczką. Dotychczas, nie miała zbyt dużo szczęścia w miłości. W swoich relacjach z mężczyznami dawała od siebie zbyt wiele, co nie znajdywało odpowiedzi z drugiej strony.

Myślicie, że Julia znajdzie partnera, o jakim marzy w Ślubie od pierwszego wejrzenia? Spostrzegawczy internauci podejrzewają, że eksperci połączą ją w parę z Tomkiem.

Ślub od pierwszego wejrzenia
Ruszyła 6. edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia.

Źródło: Instagram EarlGrey

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry