Julia Suryś: [wiek, kariera, Taniec z gwiazdami, partner, Instagram]

2 sierpnia 2022
Przez: : KS

Julia Suryś to tancerka, którą telewidzowie będą mieli okazje poznać bliżej już w 13. edycji programu Taniec z gwiazdami. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zarówno o jej karierze, ale także życiu prywatnym, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Julia Suryś: wiek

Z social mediów Julii możemy dowiedzieć się kilku informacji o pięknej tancerce. Otóż okazuje się, że dziewczyna swoje urodziny obchodzi 9 października. Mimo dużych sukcesów, jakie udało jej się odnieść, jest jeszcze bardzo młoda. Mianowicie, w 2022 roku będzie obchodziła swoje 21. urodziny.

Również stamtąd wiadomo, że jej serce jest już zajęte. Julia jest w związku z piłkarzem Marcinem Stromeckim. W 2021 roku sportowiec poprosił ukochaną o rękę.

Tancerka interesuje się piłką nożną, chętnie podróżuje, gra na fortepianie i lubi spędzać czas z bliskimi.

Julia Suryś
Julia Suryś

Zobacz także: Co wiemy o tancerzu Michaelu Danilczuku?

Julia Suryś: kariera

Co ciekawe, Julka z powodzeniem radzi sobie także w branży modelingowej. Na swoim koncie ma już kampanie i pokazy dla znanych marek i projektantów. Swoją karierę rozwijała nie tylko w Polsce, ale także Hiszpanii, Włoszech, Grecji i Portugalii.

Na przestrzeni lat brała udział w wielu konkursach i turniejach tanecznych. Rywalizowała nie tylko w Polsce, ale także za jej granicami. Posiada taneczną klasę „S” w obu stylach.

Julia będzie miała także okazję zaprezentować się w jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych w Polsce. Otóż, widzowie będą mieli okazję poznać ją w 13. edycji Tańca z gwiazdami. Na parkiecie tanecznym będzie towarzyszyła aktorowi Michałowi Mikołajczakowi.

Julia Suryś: Instagram

Piękna tancerka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @juliasurys. Trzeba przyznać, że jest tam naprawdę bardzo aktywna. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 12,5 tysiąca użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej