Michał Danilczuk: [wiek, karier, Taniec z gwiazdami, Instagram]

1 sierpnia 2022
Przez: : KS

Michael Danilczuk to tancerz, którego bliżej będą mieli okazję poznać wszyscy fani programu Taniec z gwiazdami. W polskie edycji tanecznego show zadebiutuje w 13. edycji. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Michał Danilczuk: wiek

Niestety, o Michaelu Danilczuku nie wiadomo jeszcze zbyt wiele. Jednakże, możemy być pewni, że na będziemy mieli okazje dowiedzieć się o nim więcej już w pierwszych odcinkach 13. edycji programu Taniec z gwiazdami.

Co ciekawe, mężczyzna swoją przygodę z tańcem rozpoczął już w dzieciństwie. Mianowicie, na pierwsze lekcje zaczął uczęszczać jako siedmiolatek. Wtedy mama zaprowadziła go na zajęcia do lokalnego studia. Okazało się, że właśnie wtedy odkrył pasję na całe życie.

Karierę taneczną udaje mu się łączyć z podróżami po świecie.

Michael Danilczuk Taniec z gwiazdami
Michael Danilczuk

Zobacz także: Co wiemy o tancerzu Robercie Rowińskim?

Michał Danilczuk: kariera

Michael już jako nastolatek brał udział w wielu konkursach i turniejach. Między innymi, może pochwalić się wicemistrzostwem Polski juniorów. Wielokrotnie reprezentował biało-czerwone barwy na międzynarodowych turniejach.

Tancerz z Polski brał udział w kilku edycjach brytyjskiej wersji programu Taniec z gwiazdami. Dzięki temu dał poznać się tamtejszej publiczności i udowodnił, że na parkiecie czuje się jak ryba w wodzie.

Swoich sił będzie miał okazję spróbować także w polskiej edycji Tańca z gwiazdami. Co ciekawe, czeka go od razu duże wyzwanie. Wraz z Jackiem Jelonkiem, który brał udział w programie Prince Charming stworzy pierwszą parę jednopłciową w historii. Czy zdobędzie tak dużą sympatię widzów, jak w Wielkiej Brytanii?

Michał Danilczuk: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil Michaela na Instagramie pod nazwą @michael_danilczuk. Na chwilę obecną jego aktywność śledzi tam już ponad 12,5 tysiąca użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej