Julia Wieniawa dodała zdjęcie z Blanką Lipińską – opowiedziała o ich relacji. Możecie być zaskoczeni!

5 lipca 2021
Przez: : MC

W ostatnich dniach odbyła się gala #Hashtagi Roku 2020, na której nie zabrakło całej plejady gwiazdy. M.in. pojawiła się Julia Wieniawa i Blanka Lipińska, które co ciekawe, przywitały się na scenie i zapozowały razem do zdjęcia. Jak miewają się ich relacje? Szczegóły na ten temat zdradziła sama Julia.

https://www.instagram.com/p/CQbJ3UZsN3r/

Konflikt

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych gwiazd z w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że ogromnym zainteresowaniem cieszy się również jej życie prywatne. Przypomnijmy, że swego czasu tworzyła związek z Baronem, jednak ostatecznie relacja ta nie przetrwała próby czasu. Następnie Baron związał się z Blanką Lipińską, a o ich związku było naprawdę głośno. Wówczas reporterzy wypytywali Julię co myśli o relacji byłego partnera, a jej wypowiedzi nie napawały optymizmem. Blanka postanowiła nie być dłużna.

Zobacz także: Julia wyśmiała romans Blanki i Barona

Julia Wieniawa o relacji z Blanką Lipińską

Za nami niezwykle emocjonująca gala rozdania nagród Hashtagi Roku, w którym wyróżniono największych twórców internetowych. Podczas wydarzenia wręczono nagrody w następujących kategoriach: : Bloger, Instagramer, Youtuber, TikToker, Odkrycie, Osoba Publiczna, Power Influencer, Influencer Odpowiedzialny Społecznie, Influencer Roku.

Tego typu gala nie może się odbyć bez udziału gwiazd. Na wydarzeniu nie zabrakło największych osobistości, takich jak Julia Wieniawa, Blanka Lipińska czy Małgorzata Rozenek-Majdan.

Zobacz także: Stylizacje gwiazd na gali See Blogers

Podczas rozdania nagród na scenie pojawiły się jednocześnie m.in. Julia Wieniawa i Blanka Lipińska, które przywitały się i zapozowały do wspólnego zdjęcia. Co więcej, wspólne zdjęcie z gali opublikowała na swoim Instagramie również sama Julia. Zdawać by się mogło, że konflikt między nimi został zażegnany. Sprawę skomentowała Julia udzielając wywiadu reporterce serwisu Jastrzabpost.pl.

Z Blanką chyba zakopałyśmy tzw. topór wojenny, który gdzieś tam się w jakiś śmieszny sposób pojawił. Na scenie się dzisiaj przywitałyśmy, nawet stanęłyśmy razem do zdjęcia. Chyba nie ma tutaj żadnego konfliktu. […] Pozdrawiam Blankę i życzę jej wszystkiego, co najlepsze i żeby jej filmy również odnosiły takie sukcesy jak pierwszy” – powiedziała Julia.

Julia Wieniawa i Blanka Lipińska podczas gali Hashtagi roku

Spodziewaliście się?

źródło: Jastrzabpost.pl, Instagram Juliawieniawa, Blanka_lipinska

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej