Połącz się z nami

Wieniawa wyśmiewa romans Barona i Lipińskiej! Blanka odpowiada!

News

Wieniawa wyśmiewa romans Barona i Lipińskiej! Blanka odpowiada!

Od jakiegoś czasu, w mediach krążą plotki na temat romansu pisarki i muzyka „Afromental”. Wieniawa wyśmiewa romans Barona i Lipińskiej. Jak na to zareagowała Blanka? Rzuciła aktorce propopozycję nie do odrzucenia!

Ostatnio dość głośno zrobiła się na temat rzekomego romansu Blanki Lipińskiej i Barona, byłego partnera Julii Wieniawy. Nie da się ukryć, że te doniesienia trochę dotknęły młodą aktorkę, która w dość mało wymowny sposób skomentowała te plotki, zamieszczając na swoim Instagramie zdjęcie z podpisem:

„Tak, to mój skromny komentarz”.

Wieniawa wyśmiewa romans Barona i Lipińskiej!

W rozmowie z reporterką jastrzabpost, Wieniawa wyśmiała te informacje i krótko skwitowała:

„Nie wiem. Może to jest jakiś taki nowy, niestandardowy casting Blanki do jej nowego filmu… Alek powodzenia. „

Dziennikarka zapytała, czy uważa, że Baron walczy o rolę w drugiej części ekranizacji powieści Blanki:

„Nie wiem pytaj ich nie mnie… Ale trzymam kciuki!”

Słowa Julki nie zostały pozostawione bez komentarza przez Lipińską. Pisarka wytłumaczyła, że Baron nie zamierza startować w castingu do drugiej części „365 dni”:

„Julia skomentowała to tak, jak ona to zna. Jeżeli ona w ten sposób przechodzi castingi, to ja to pozostawię bez komentarza. Na moich castingach jest przynajmniej 10 osób, agencja, która się tym zajmuje. Ja siedzę sobie w pomieszczeniu, w drugim pomieszczeniu jest aktor, reżyser, operator kamery, a ja tylko widzę to na ekranie, przekaz live. A jeżeli coś mi się nie zgadza, to wparowuję przez te drzwi, czym zaskakuję zawsze aktora, mówię co mam do powiedzenia i wychodzę. Tak więc odbywa się to u nas bardzo profesjonalnie”

Blanka dodała również, że widziałaby Wieniawę, w którejś ze swoich produkcji:

„Julia to jest piękna dziewczyna. Widziałabym ją w swoim filmie. Tylko w moim jest bardzo mało ról i wszystkie role żeńskie są obsadzone. Ja dopiero jak zaczęłam kręcić filmy, szukać aktorów, to dopiero wtedy się okazało, że trochę mamy tam ubogo. Tak więc następną książkę, którą napiszę, albo scenariusz filmowy, to na pewno będzie więcej kobiet. To mogę obiecać. Wtedy Julkę Wieniawę zaproszę do współpracy i pokażę jej, jak wyglądają castingi.

Myślicie, że Julka zdecydowałaby się na udział w castingu u Lipińskiej?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry