Połącz się z nami

Julia Wieniawa i Baron potwierdzają swój związek? Dodali wspólne zdjęcie!

News

Julia Wieniawa i Baron potwierdzają swój związek? Dodali wspólne zdjęcie!

O tym, że Julia nie cierpiała długo po rozstaniu z Antkiem Królikowski i zaczęła spotykać się z Aleksandrem Milwiw- Baronem, w internecie huczy już od paru tygodni. Czyżby Julka z Baronem chcieli położyć kres spekulacjom, wrzucając wspólne zdjęcie z wyjazdu w Alpy?

Od kiedy Julia Wieniawa została singielką, portale plotkarskie co chwilę łączyły ją w parę z nowymi mężczyznami, z którymi się tylko pokazała. Jednak młoda aktorka cały czas milczała i nie komentowała tych doniesień. Kiedy jednak Wieniawa wybrała się na wakacje na Wyspy Zielonego Przylądka, media od razu zwęszyły, że nie była na nich sama. Razem z nią na odpoczynek, wybrał się muzyk z grupy „Afromental” Aleksander Milwiw- Baron. Wrzucił on na swój portal społecznościowy zdjęcie z tego samego miejsca.

Obydwoje nie potwierdzili, że wspólnie wybrali się na wakacje, ale bez wątpienia byli na nich razem. Niedługo po tym fotoreporterzy przyłapali Julkę z Baronem na randce, gdzie przytuleni do siebie, wybrali się do kina i wyglądali na naprawdę szczęśliwych.

Najwidoczniej Baron z Julką mają już dosyć doniesień na temat ich romansu albo próbują je jeszcze podsycić. Postanowili wrzucić zdjęcie na swoje profile Instagramowe z takim samym podpisem.

„Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw- Baron przyłapani na śnieżnych szaleństwach w Alpach! Jak donosi osoba z ich bliskiego otoczenia bawią się doskonale”.

Sam podpis zdjęcia nie potwierdza plotek o tym, że są parą, ale możemy wnioskować, że w ten zabawny sposób chcieli jeszcze bardziej podsycić te doniesienia i może w końcu oficjalnie dowiemy się, czy są nową parą polskiego show-biznesu?!

Myślicie, że Wieniawę i Barona coś łączy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry