Julia Wieniawa i Baron potwierdzają swój związek? Dodali wspólne zdjęcie!

26 marca 2019
Przez: : M.J

O tym, że Julia nie cierpiała długo po rozstaniu z Antkiem Królikowski i zaczęła spotykać się z Aleksandrem Milwiw- Baronem, w sieci huczy już od paru tygodni. Czyżby Julka z Baronem chcieli położyć kres spekulacjom, wrzucając wspólne zdjęcie z wyjazdu w Alpy? Wieniawa i Baron są razem?

Julia Wieniawa i Baron

Od kiedy Julia została singielką, portale plotkarskie co chwilę łączyły ją z nowymi mężczyznami, z którymi się tylko pokazała. Jednak młoda aktorka cały czas milczała i nie komentowała tych doniesień. Kiedy jednak Wieniawa wybrała się na wakacje na Wyspy Zielonego Przylądka, media od razu zwęszyły, że nie była na nich sama. Razem z nią na odpoczynek, wybrał się muzyk z grupy Afromental Aleksander Milwiw- Baron. Wrzucił on na swój portal społecznościowy zdjęcie z tego samego miejsca.

Zobacz także: Wieniawa drastycznie ścięła włosy!

Obydwoje nie potwierdzili, że wspólnie wybrali się na wakacje, ale bez wątpienia byli na nich razem. Niedługo po tym fotoreporterzy przyłapali Julkę z Baronem na randce, gdzie przytuleni do siebie, wybrali się do kina i wyglądali na naprawdę szczęśliwych.

Wspólne zdjęcia Wieniawy i Barona

Najwidoczniej Baron z Julką mają już dosyć doniesień na temat ich romansu albo próbują je jeszcze podsycić. Postanowili wrzucić zdjęcie na swoje profile Instagramowe z takim samym podpisem.

„Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw- Baron przyłapani na śnieżnych szaleństwach w Alpach! Jak donosi osoba z ich bliskiego otoczenia bawią się doskonale”.

https://www.instagram.com/p/BveyBsKFjll/

Sam podpis zdjęcia nie potwierdza plotek o tym, że są parą. Możemy wnioskować, że w ten zabawny sposób chcieli jeszcze bardziej podsycić te doniesienia. Może w końcu oficjalnie dowiemy się, czy są nową parą polskiego show-biznesu?!

Myślicie, że aktorkę i muzyka coś łączy?

Źródło: Instagram Julii Wieniawy / Barona

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej