Julia Wieniawa ma romans ze znanym piłkarzem? Długo walczył o jej względy!

14 grudnia 2022
Przez: : M.J

Niedawno w mediach pojawiły się informacje o powrocie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego, a teraz taka wiadomość. Od pewnego czasu huczy na temat kolejnego kandydata do serca pięknej Julii Wieniawy. Co więcej, informacja ta wraca jak bumerang, ponieważ sportowiec od lat ma słabość do artystki. Co łączy Julię Wieniawę i Tymoteusza Puchacza? Jest komentarz.

Związki Julii Wieniawy

Julia Wieniawa obecnie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Można śmiało o niej powiedzieć, że jest to istna kobieta orkiestra, ponieważ czego się nie dotknie zamienia w sukces. Nie powinien zatem nikogo dziwić fakt, że media interesują się życiem prywatnym młodziutkiej artystki.

Niemal każdy związek Wieniawy był medialny i ciężko jej było przez dłuższy czas utrzymać go w tajemnicy. Wieniawa była związana m.in. z Antonim Królikowskim, Aleksandrem Milwiw-Baronem, a ostatnie lata spędziła u boku Nikodema Rozbickiego. Choć wydawało się, że Wieniawa i Rozbicki są wprost dla siebie stworzeni, to jak już wiemy, ich drogi niedawno się rozeszły.

Jakiś czas temu pojawiły się również informacje, że Julia i Nikodem wrócili do siebie, jednak nie wiadomo ile w tym prawdy. Natomiast ostatnio Wieniawa została przyłapana w objęciach innego mężczyzny. Czy Tymoteuszowi Puchaczowi udało się w końcu zdobyć względy Julii?

Co łączy Wieniawę i Puchacza?

Na temat Tymoteusza Puchacza media rozpisywały się już jakiś czas temu. Wówczas piłkarz nie ukrywał, że ma słabość do młodziutkiej artystki i chętnie na jej temat wypowiadał się w wywiadach. Niestety, ale Wieniawa szybko ucięła wówczas wszelkie spekulacje.

ZOBACZ TAKŻE: Reprezentant Polski zadurzył się w Julii Wieniawie! Aktorka szybko go spławiła…

“Jestem wielkim fanem, śledzę ją w mediach, muzycznie, aktorsko. Także z tego miejsca pozdrawiam Julię Wieniawę. Też chciałbym wiedzieć, co u niej słychać, może się kiedyś dowiem, żywię taką szczerą nadzieję”- mówił Puchacz w programie Hejt Park dwa lata temu.

Tym razem informator jednego z tabloidów twierdzi, że aktorka i piłkarz podczas jednej z imprez znacznie zbliżyli się do siebie.

“Podczas imprezy w modnym warszawskim klubie Tymoteusz nie odstępował jej na krok, wychodził za nią, nawet gdy szła zapalić papierosa. Gdy nadarzyła się okazja i zostali sami, doskonale się bawili, tańczyli przed lokalem, a w pewnym momencie aktorka utonęła w ramionach przystojnego piłkarza”- powiedział informator Twojego Imperium.

Julia Wieniawa nie była jednak zbyt wylewna i w odpowiedzi na pytanie w tej sprawie, zadane przez portal Pudelek, zaznaczyła, że “szukają sensacji na siłę”. Tym samym zdementowała wszelkie doniesienia o romansie z piłkarzem. Wiele wskazuje na to, że Tymoteusz musi się jeszcze bardziej postarać o względy Wieniawy.

Źródło: Twoje Imperium / Pudelek / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej