Reprezentant Polski zadurzył się w Julii Wieniawie! Aktorka szybko go spławiła…

15 czerwca 2021
Przez: : M.J

Reprezentant Polski i zawodnik Lecha Poznań przez długi czas zabiegał uparcie w mediach społecznościowych o względy pięknej Julii Wieniawy. Zaloty rówieśnika aktorki były szeroko komentowane przez internautów i najwidoczniej miarka się przebrała. Jak na to wszystko zareagowała Wieniawa?

Tymoteusz Puchacz i Julia Wieniawa

22-latek już w październiku 2020 roku zaczął opowiadać w mediach, że z chęcią spotkałby się z Julią Wieniawą. Choć jego zaloty odbiły się szerokim echem w mediach wówczas aktorka ogłosiła swój związek z Nikodemem Rozbickim. Co ciekawsze nawet to nie stanęło na przeszkodzie Tymoteuszowi Puchaczowi, aby dalej walczyć o względy swojej rówieśniczki.

Tymoteusz Puchacz.
Tymoteusza Puchacza zobaczymy na Euro 2020.

Zobacz także: Kto został najpiękniejszą polską WAGs? Możecie się zdziwić!

W sieci pojawiły się nawet zakłady czy dojdzie do zaręczyn Puchacza i Wieniawy. Podrywy Reprezentanta Polski trwały nadal w najlepsze, a internauci z uporem śledzili poczynania młodego piłkarza. W sieci pojawiło się nawet nagranie, na którym zawodnik Lecha Poznań strzela gola dla Julki.

Najwidoczniej tego było już za wiele i do całej sytuacji po dłuższym czasie postanowiła się odnieść Julia Wieniawa, która najwidoczniej miała już dosyć podrywów 22-latka.

Komentarz Julii Wieniawy

Choć wiele osób czekało aż dojdzie do spotkania aktorki z piłkarzem, to tak się nie stało. Julka jasno dała do zrozumienia, co myśli o całej sytuacji:

“Dajcie już z tym spokój… ileż można?!”– napisała wyraźnie poirytowana.

Julia Wieniawa na wakacjach w Grecji.
Julia Wieniawa miała dość podrywów Puchacza.

Wszystko wskazuje na to, że to nie był dobry pomysł, aby walczyć o względy 22-latki na Instagramie i w telewizji. Julka od dłuższego już czasu jest szczęśliwie zakochana w Nikodemie Rozbickim, z którym spędza każdą wolną chwilę i wszystko wskazuje na to, że Tymoteusz Puchacz będzie musiał poszukać sobie nowego obiektu westchnień.

Zobacz także: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki razem na wakacjach! Miłość widać goły okiem.

Wiedzieliście, że piłkarz zadurzył się w aktorce?

Źródło: O2/ Instagram Tymoteusza Puchacza / Julii Wieniawy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej