Julia Wieniawa odsłoniła bardzo dużo w skąpej bieliźnie! Można się nabawić kompleksów!

Słowa kluczowe:
bieliznaJulia Wieniawa
1 lutego 2023
Przez: : M.J

Julia Wieniawa doskonale wie, jak przyciągnąć wzrok internautów. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiły się fotki w seksownej bieliźnie. Wszystko za sprawą nowej kampanii walentynkowej. Zdecydowanie gorące zdjęcia 24-latki nie przeszły w sieci bez echa.

Julię Wieniawę śmiało można nazwać kobietą wielu talentów. Gra w filmach i serialach oraz prężnie działa na rynku muzycznym. Ostatnio miała miejsce jej pierwsza trasa koncertowa i trzeba przyznać, że nie brakowało osób, które chciały na żywo zobaczyć i posłuchać 24-latki.

Wieniawa coraz śmielej podejmuje się kolejnych projektów, a wszystkie czego się dotknie zamienia w sukces. Nic więc dziwnego, że jest także zapraszana do wielu kampanii reklamowych. Prężnie działa także w sieci, o czym świadczy fakt, że jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 2 mln internautów. To właśnie tam ostatnio podzieliła się z fanami zdjęciami z gorącej sesji. Musimy przyznać, że ciężko oderwać od niej wzrok.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa ma romans ze znanym piłkarzem? Długo walczył o jej względy!

Wieniawa kusi w skąpej bieliźnie

Obserwatorom profilu Julii na Instagramie ostatnio ukazała się gorąca galeria fotografii. 24-latka pozuje w seksownej, różowej bieliźnie i w ten sposób zakomunikowała, że podjęła współpracę ze znaną marką bieliźnianą.

Nie da się ukryć, że widok Julii w bieliźnie może wpędzić niektóre kobiety w kompleksy. 24-latka jest wprost stworzona do tego typu kampanii reklamowych, a internauci nie szczędzą w komentarzach pozytywnych wpisów.

“Gratulacje 🔥 wyglądasz zjawiskowo ❤️”

“Obłęd Julia 🔥”

“Kobieta rakieta”

Pod zdjęciami pojawił się także wpis Nikodema Rozbickiego, który pomimo rozstania z aktorką nadal ją wspiera. Tym samym po raz kolejny Julia i Nikodem pokazali, że można się rozstać w zgodzie i cały czas sobie kibicować.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa w końcu zabrała głos w sprawie rozstania z Rozbickim! Jest wściekła!

“Brawo Julka! 🔥🔥🔥”- napisał Rozbicki.

My również podpisujemy się pod powyższymi wpisami. Julia zdecydowanie wie, jak przyciągnąć wzrok i nie mamy wątpliwości, że jeszcze nie raz nas czymś zaskoczy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej