Julia Wieniawa odsłoniła pośladki i biust w wyzywającej kreacji! Co za odwaga!

Słowa kluczowe:
elleJulia Wieniawastylizacje
7 września 2022
Przez: : M.S.

Julia Wieniawa bez wątpienia potrafi zaskoczyć swoimi stylizacjami. Tak było i tym razem. Celebrytka pojawiła się na imprezie Elle i zszokowała sukienką, która odsłoniła jej biust i pośladki!

Kariera Julii Wieniawy

Niewątpliwie Julia Wieniawa to aktualnie jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Swoją karierę rozpoczęła od roli Pauli w serialu Rodzinka.pl. Później popularność przyniósł jej związek z Antkiem Królikowskim, który trwał prawie dwa lata. Rozstanie pary należało do jednych z głośniejszych w owym czasie.

Od tego czasu kariera Julii potoczyła się błyskawicznie, a 23-latka nie poprzestała na graniu w produkcjach ekranowych. Wieniawa założyła własne marki- odzieżową i kosmetyczną. Oprócz tego od jakiegoś czasu młoda gwiazda spełnia się muzycznie. Wieniawa wydała swój debiutancki album, który zachwycił słuchaczy, a koncerty Julki należą do jednych z lepszych w Polsce w ostatnim czasie.

Zobacz także: Wieniawa podbije USA? Jej zdjęcie pojawiło się na Times Square!

Julka bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 2 miliony fanów. Gwiazda prezentuje tam wiele swoich stylizacji, które trzeba przyznać, zawsze trafione są punkt. Julka nie boi się eksperymentować i często stawia na dość oryginalne stroje.

Julia Wieniawa w odważnej stylizacji

Kilka dni temu, aktorka wybrała się na 10. urodziny Elle.pl, na której zaskoczyła swoją bardzo odważną kreacją. Gwiazda pojawiła się na niej w wyjątkowej, czarnej, powycinanej sukience, podkreślającej jej biust i pośladki. Do tego dobrała dość pokaźne okulary.

Pod zamieszczonym filmikiem pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy, w których internauci wyrażają swój zachwyt nad wyglądem Julki:

“Ten looook jest mocny🔥🥵”

“boss bitch!🔥🙌

“Ta sukienka jest przepiękna 😍😍😍”

A Wam, jak się podoba Julka w tym wydaniu?

Źródło: Instagram Julii Wieniawy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej