Julia Wieniawa pokazała zmysłowe zdjęcie. Jest na czym zawiesić oko!

21 listopada 2021
Przez: : J.J

Julia Wieniawa bezsprzecznie jest bardzo urodziwą kobietą. Nic więc dziwnego, że dodając zdjęcie, które odsłania jej ciało zwraca na siebie wzrok internautów. Zobaczcie jedno ze zdjęć, które opublikowała pewien czas temu na swoim Instagramie, a które rozgrzało internautów.

Kilka słów o Julce

Julia Wieniawa to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych młodych osobowości w show-biznesie. Choć wszystko zaczęło się od aktorstwa, swoich sił próbowała w różnych dziedzinach, a z każdej z nich wychodziła obroną ręką. Julia udowodniła, że nie tylko zna się na aktorstwie, ale również na muzyce tańcu i przedsiębiorczości zakładając dwie autorskie firmy – Jusee, która oferuje kolorowe kosmetyki do makijażu i Lemiss ze sportową odzieżą.

Prywatnie związana z Nikodemem Rozbickim swoim wcześniejszym, długoletnim przyjacielem. Kiedy okazało się, że Julia i Nikodem zostali parą szybko weszli na języki ludzi. Od tej czasu chętnie dzielą się z fanami wspólnymi zdjęciami, na których pokazują zwykłą codzienność oraz ujęcia z bliższych i dalszych wyjazdów.

Zobacz także: Julia i Nikodem w bliźniaczej stylówce. SZTOS

Julia na zmsłowej fotce

Każdy kto choć trochę śledzi życie Julki wie, że bardzo dba o swoją sylwetkę. Aktorka kocha jogę i każdego dnia zachowuje aktywność fizyczną. Dzięki temu i zdrowemu odżywianiu Julia może pochwalić się świetną sylwetką.

Jedno z najnowszych zdjęć Juli rozgrzało internautów. Aktorka pochwaliła się fotką w samej bieliźnie eksponując swoją zjawiskową figurę.

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa w bieliźnie

Warto zaznaczyć, że zdjęcie artystki choć odważne zostało zrobione z klasą zebrało masę komplementów od fanów:

“Masz piękne ciałko😍”

“Piękna sexy🔥❤️Jesteś najlepsza”

“Nie mogę sie napatrzeć na Twoją piękną figurę🔥🔥🔥”

A Wam, jak podoba się zmysłowe zdjęcie Julki?

Źródło: Instagram Julii Wieniawy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej