Julia Wieniawa spodziewa się dziecka?! Pokazała ciążowy brzuszek!

8 czerwca 2024
Przez: : M.J

Julia Wieniawa jest w ciąży?

Julia Wieniawa pokazała się z ciążowym brzuszkiem na nowych zdjęciach, które wzbudziły ogromne emocje wśród fanów artystki i mediów. Jak się jednak okazuje i co wiele osób przewidywało, fotografie te pochodzą z planu nowej produkcji, w której aktorka gra postać oczekującą dziecka.

Film, w którym występuje Julia, jest kręcony w miejscowości Kanie, niedaleko Warszawy, i nosi tytuł “Dalej jazda”. Jest to komedia opowiadająca o losach wielopokoleniowej rodziny. Julia Wieniawa wciela się w rolę Justyny, która jest wnuczką głównych bohaterów i nestorów rodu.

W filmie oprócz Julii wystąpią także tacy aktorzy jak Marian Opania, Anita Sokołowska, Wiktor Zborowski oraz Małgorzata Rożniatowska. Reżyserią zajmuje się Mariusz Kuczewski, znany z takich produkcji jak “Znachor” oraz pięć części serii “Listy do M.”

Julia Wieniawa
scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Zawodowo i prywatnie

Julia Wieniawa, urodzona 23 grudnia 1998 roku w Warszawie, jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Swoją karierę rozpoczęła jako nastolatka, zdobywając rozpoznawalność dzięki roli Pauli w serialu “Rodzinka.pl”. Od tego czasu jej kariera nabrała rozpędu, a Julia stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek w Polsce.

Julia Wieniawa szybko udowodniła, że jest utalentowaną i wszechstronną artystką. Oprócz aktorstwa zajmuje się także śpiewaniem i modelowaniem. Jej dorobek filmowy obejmuje role w popularnych produkcjach takich jak “Kobiety mafii”, “W lesie dziś nie zaśnie nikt”, oraz “Serce nie sługa”. Aktorka jest również aktywna w teatrze, gdzie występuje w różnych przedstawieniach.

Julia jest także utalentowaną wokalistką. W 2015 roku zadebiutowała jako piosenkarka, wydając kilka singli, które spotkały się z pozytywnym odbiorem. Wieniawa aktywnie działa również w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoimi projektami oraz życiem prywatnym z liczną grupą fanów.

Julkę widzieliśmy w programie “Taniec z gwiazdami” w roli uczestniczki, a także w telewizyjnym show “Mam Talent!”, gdzie próbuje swoich sił jako jurorka.

Zobacz także: Tak Julia Wieniawa “rzuca mięsem”! Zaliczyła mega wpadkę w “Mam talent”!

Choć Julia Wieniawa jest osobą publiczną, stara się zachować pewien poziom prywatności. Znana jest ze swoich związków z innymi celebrytami, m.in. z aktorem Antonim Królikowskim i muzykiem Aleksandrem Baronem. Obecnie związana jest z Nikodemem Rozbickim. Pomimo medialnego zainteresowania, Julia stara się koncentrować na swojej karierze i rozwoju osobistym.

Źródło: Akpa, Instagram Julii Wieniawy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej