Tak Julia Wieniawa “rzuca mięsem”! Zaliczyła mega wpadkę w “Mam talent”!

20 maja 2024
Przez: : M.J

Finał 15. edycji programu “Mam talent!” już za nami. Emocje towarzyszyły nie tylko uczestnikom, ale również prowadzącym i jurorom. W internecie pojawiło się nagranie, na którym Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę za kulisami. Aktorka nie wiedziała, że jest nagrywana i używała wulgaryzmów, co usłyszeli widzowie.

Kolejny sezon “Mam talent!” dobiegł końca, a zwycięzcą 15. edycji został utalentowany raper Bartek Wasilewski, który wygrał 300 tys. złotych. Wielkie emocje nie ominęły także debiutujących w swoich rolach prowadzących i jurorów.

W tej edycji programu wprowadzono wiele zmian, a jedyną osobą z dotychczasowego składu, która pozostała w jury, była Agnieszka Chylińska, obecna od pierwszej edycji. Dołączyli do niej Marcin Prokop, dotychczasowy prowadzący programu, oraz Julia Wieniawa.

Po ogłoszeniu werdyktu i zakończeniu transmisji telewizyjnej, na oficjalnym kanale programu w mediach społecznościowych rozpoczęła się specjalna relacja online. Wzięli w niej udział jurorzy, prowadzący oraz zwycięzcy.

Wpadka Wieniawy w Mam talent

Julia Wieniawa postanowiła pogratulować Janowi Pirowskiemu zakończenia programu. Jednak emocje wzięły górę.

 “Za*******ie, k**wa, r*********my to!” — wykrzyknęła Wieniawa, wyraźnie podekscytowana.

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wieniawa wydała oświadczenie w sprawie rozstania!

Taka gwałtowna reakcja zaskoczyła Agnieszkę Woźniak-Starak, która zasugerowała aktorce, że kamery są włączone i widzowie nie tylko widzą, ale także słyszą jej słowa. Zawstydzona Wieniawa zakryła usta, a po chwili dołączył do nich Marcin Prokop. 

“Jesteśmy już w telewizji, na żywo” – skwitowali zmieszani prowadzący

Wpadka szybko rozprzestrzeniła się w sieci, wywołując mieszane reakcje wśród widzów i fanów programu. Niektórzy zrozumieli, że emocje mogły wziąć górę, inni byli zaskoczeni brakiem profesjonalizmu aktorki. Zdecydowanie ten incydent pokazuje, jak trudno jest kontrolować emocje na żywo, szczególnie po tak intensywnym wydarzeniu jak finał dużego programu telewizyjnego. 

Mimo wpadki, finał 15. edycji “Mam talent!” zakończył się sukcesem, a raper Bartek Wasilewski cieszy się z wygranej. 

Źródło: TikTok / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej