Połącz się z nami

Julia Wieniawa szczerze o swoich związkach

Julia Wieniawa

Z życia gwiazd

Julia Wieniawa szczerze o swoich związkach

Julia Wieniawa niezwykle prężnie rozwija swoją karierę nie tylko aktorską, ale i muzyczną. Warto zaznaczyć, że wystąpi również w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. Tym razem artystka zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej związków.

Julia Wieniawa urodziła się 23 grudnia 1998 roku w Warszawie. Jest polską niezawodową aktorką, piosenkarką, prezenterką telewizyjną oraz celebrytką. Debiutowała w występach scenicznych w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym „Roma”. Natomiast największą popularność zawdzięcza jej rola Pauli w serialu „Rodzinka.pl”, w którym występuje już od 2012 roku. Warto zauważyć jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Artystka ponadto zajmuje się również muzyką i nagrała już 3 single.

View this post on Instagram

#onset @tanieczgwiazdami 🎬🥳

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Julia Wieniawa prężnie rozwija się również w mediach społecznościowych. Jest jedną z najpopularniejszych osób na polskim Instagramie. Ponadto, obserwuje ją ponad 1,4 miliona osób, co czyni ją piosenkarką i aktorką o największej ilości followersów. Młoda aktorka wystąpi również w nowej edycji „Tańca z gwiazdami”.

Julia Wieniawa o swoich związkach

Należy zauważyć, że wśród tylu zajęć aż ciężko znaleźć czas na miłość. Wieniawa ma za sobą kilka nieudanych związków. W rozmowie z Glamour powiedziała:

„Kilku moich znajomości nie przetrwało mojego sukcesu. Pojawiała się zazdrość. Niektórzy nie potrafili też zrozumieć, że ja naprawdę nie mam wiele czasu. Nie pracuję „od do”, nie mam wolnych weekendów i wieczorów.”

Warto wspomnieć, że jej najgłośniejsze relacje były z Antkiem Królikowskim oraz Baronem. Aktorka rozstała się z Królikowskim na początku poprzedniego roku po 2 latach związku, natomiast z muzykiem spotykała się jedynie przez kilka miesięcy. Podczas rozmowy dodała:

„Czasami brakuje mi bliskości. Zawsze się z kimś spotykałam, z kimś randkowałam, bo lubię atencję, lubię się zakochać. Ale teraz skupiam się na sobie, mam tak dużo pracy. Choć nigdy nie mówię nie i czekam z otwartym sercem, aż coś się wydarzy.”

Warto wspomnieć, że jednym z wywiadów dla „Gali” powiedziała, że kiedyś mężczyźni zdobywali kobiety zupełnie inaczej niż tylko poprzez lajkowanie zdjęć.

My ze swojej strony życzymy Julii dużo szczęścia w miłości!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry