Julia Wieniawa zmiażdżyła program Kuby Wojewódzkiego! To dlatego 5 razy odmówiła!

28 września 2021
Przez: : KS

Julia Wieniawa to bez dwóch zdań jedna z największych gwiazd młodego pokolenia w polskim show biznesie. Wiele z nich chętnie korzysta z zaproszenia Kuby Wojewódzkiego do jego programu, który cieszy się dużą popularnością. Dlaczego Julia nie chce przyjąć zaproszenia od Króla TVN-u?

Kariera Julii Wieniawy

Julia Wieniawa to młoda gwiazda, która już od jakiegoś czasu jest bezkonkurencyjna w świecie polskiego show biznesu. Doskonale odnajduje się na różnych płaszczyzna, czego z resztą jest sama w pełni świadoma.

Julia dużą popularność zdobyła grając w serialu Rodzinka.pl, a z czasem zaczęła pojawiać się w poważniejszych rolach. Oprócz tego, gwiazda zdecydowała się rozpocząć karierę muzyczną. Utwory jej autorstwa dotarły do naprawdę licznej grupy odbiorców.

22-latka prowadzi również swoje sklepy z ubraniami oraz kosmetykami. Z powodzeniem wzięła także udział w jednej z edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

Julia Wieniawa
Wieniawa nie chce wziąć udziału w programie Kuby Wojewódzkiego!

Zobacz także: Julia Wieniawa pracuje nad debiutancką płytą!

Wieniawa nie wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego

W związku z ogromna popularnością, młoda gwiazda często otrzymuje propozycje wywiadów oraz zaproszenia do programów telewizyjnych. Jednakże, podchodzi do tego na chłodno i nie zawsze ochoczo je przyjmuje.

Niedawno, aktorka zdradziła, dlaczego nigdy nie zdecydowała się wystąpić w programie Kuby Wojewódzkiego, mimo, że zaproszenie padało aż pięciokrotnie. Okazuje się, że Wieniawa obawiała się sposobu poprowadzenia rozmowy przez Króla TVN-u.

,,Trochę się bałam Kuby bo, mimo że znam swoją wartość, to kurde bałam się, że potraktuję mnie jak influencerki albo dziewczynę chłopaków.‘’

Julia bała się, że mimo dużego poczucia własnej wartości, Wojewódzki potraktuje ją powierzchownie. Co więcej, w chwili, gdy wstępnie potwierdziła swój udział w talk show, do ostatecznej zgody zdecydowanie odrzuciły ją propozycje pytań wysłane przez produkcję. Niektóre z nich, poruszały tematy jej zdaniem zdecydowanie niestosowne do wieku, w jakim wówczas była.

,,Dostałam od niego maila z pytaniami: Czy podglądasz aktorów na planie, czy to oni podglądają ciebie? Miałam takie, czy ja jestem tylko obiektem seksualnym w twoim wywiadzie, czy o co tu chodzi?‘’

Nie da się ukryć, że Kuba Wojewódzki słynie ze swoich niekonwencjonalnych wywiadów, co z resztą przyciąga tak liczną grupę widzów. Uważacie, że Julia Wieniawa jeszcze kiedyś zdecyduje się zasiąść na kanapie w jego programie?

źródło: Żurnalista/Instagram Julii Wieniawy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz