Połącz się z nami

Julia z „Love Island 2” zrobiła brazylijski lifting! To nie Photoshop!

Julia Nowakowska zabiegi poprawiające urodę

Z życia gwiazd

Julia z „Love Island 2” zrobiła brazylijski lifting! To nie Photoshop!

Julia Nowakowska, zwyciężczyni drugiej edycji programu Love Island. Wyspa miłości choć uważana była za jedną z najbardziej atrakcyjnych uczestniczek programu postanowiła zaingerować w swoją urodę i ciało. Julia poprawiła dwie rzeczy i pochwaliła się efektami w sieci. Musicie to zobaczyć.

Julia Nowakowska – kim jest?

Julia Nowakowska to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu Love Island. Wyspa miłości. Julia zgłosiła się do drugiej edycji i od razu oczarowała widzów swoją atrakcyjną sylwetką i urodą. W hiszpańskiej willi nawiązała bliższą relację z Dominikiem Grotem. Para nie ukrywała chemii, która rodziła się pomiędzy nimi z każdym kolejnym dniem. Julia i Dominik doszli do finału, wygrywając go. Wybrali miłość wygrywając 50 tysięcy złotych na osobę. Po powrocie do kraju ich związek nie przetrwał próby czasu i obecnie każdy z nich układa sobie życie na nowo.

Julia z Love Island na Instagramie

Julia prowadzi z wielką aktywnością swój profil w mediach społecznościowych. Obecnie obserwuje ją blisko 270 tysięcy fanów a liczba ta wciąż rośnie w siłę. Na Instagramie Julii, fani znajdą fotografie pokazujące jej codzienność, wyjazdy, liczne stylizacje oraz efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych. Każde z ujęć zbiera wiele polubień oraz komentarzy, w których internauci komplementują urodę Julii.

Zobacz także: Julia Nowakowska o operacjach plastycznych

Zabiegi poprawiające urodę i ciało

Choć wiele osób uważało Julię za jedną z najładniejszych i najbardziej atrakcyjnych uczestniczek Love Island, ona sama postanowiła nieco ulepszyć swój wygląd. Julia zdecydowała się skorzystać z zabiegów tureckich specjalistów i sprezentowała sobie nowy uśmiech.

To nie wszystko! Na jednym z najnowszych ujęć wielu internautów zwróciło uwagę na kobiece krągłości Julii, a część z nich zarzuciła jej zbyt dużą ilość Photoshopa. Jak się okazuje, zrzucające się w oczy krągłości Julii z Love Island to nie ingerencja programów komputerowych a poddanie się zabiegowi BBL. Julia odpowiedziała na pytania internautów nie ukrywając swojej decyzji.

Zabieg BBL to brazylijski lifting pośladków. Polega na przeszczepieniu własnego tłuszczu z różnych partii ciała w pośladki. Efektem jest ich powiększenie i podniesienie.

Julia o swoim zabiegu

Jak podobają się Wam efekty zabiegów Julki? Zmiany na plus?

Źródło: Instagram Julii Nowakowskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry