Julitta Dębska: [wiek, kariera, Ślub od pierwszego wejrzenia, Instagram]

30 sierpnia 2023
Przez: : K.M.

Już jesienią na ekranach naszych telewizorów ponownie będziemy mieli przyjemność oglądać program Ślub od pierwszego wejrzenia emitowany przez stację TVN. W programie nastąpi kilka zmian, a w roli ekspertki znajdzie się Julitta Dębska. Co wiemy na jej temat?

Julitta Dębska: kariera

Julitta Dębska jest znanym psychologiem i coachem relacji. Pomaga ludziom odnaleźć powód, który uniemożliwia realizowanie marzeń o miłości, jak otworzyć się na miłość, zbudować idealny i szczęśliwy związek, a także znaleźć tę drugą połówkę na całe życie. Julietta swoje wykształcenie zdobyła podczas wykwalifikowanych kursów między innymi z Maciejem Bennewiczem czy Esther Perel.

Co więcej, psycholog mogliśmy podziwiać również w znanych programach stacji TVN, Polsat czy TVP2, gdzie doradza widzom w dziecinie relacjach damsko-męskich.

Julitta Dębska: Ślub od pierwszego wejrzenia

Tej jesieni na stacji TVN zostanie emitowany kolejny sezon programu Ślub od pierwszego wejrzenia, który z pewnością przyniesie nam wiele emocji. W programie biorą udział osoby, które pragną spotkać swoją drugą połówkę. Po wysłaniu zgłoszeń eksperci dobierają ich w pary na podstawie opisów i zdjęć.

Uczestnicy dopiero na ślubnym kobiercu po raz pierwszy zobaczą swojego współmałżonka. Przez miesiąc parze towarzyszą kamery, relacjonując ich wspólne życie. Następnie pary decydują czy zostają ze sobą, czy biorą rozwód. W tym sezonie jako ekspertów zobaczymy: Julittę Dębską, Zuzannę Butryn oraz Hannę Kąkol. Show emitowane będzie od 5 września, co tydzień o godzinie 21:35. Już nie możemy się doczekać!

Zobacz także: Znamy wszystkich uczestników 9. edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia

Julitta Dębska: Instagram

Julitta mimo ogromu pracy zawsze znajdzie czas dla swoich fanów na portalu Instagram. Znajdziemy ją tam pod nazwą @psycholog_i_coach_relacji. Ilość followersów kobiety wynosi niecałe 8 tysięcy, ale na tej liczbie na pewno się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej