Rodzina jurora “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powiększy się! Co za niespodzianka!

7 grudnia 2021
Przez: : J.J

Baby Boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. Do grona dumnych rodziców dołączają kolejne gwiazdy, które chętnie dzielą się szczęśliwą nowiną w mediach społecznościowych ze swoimi fanami. Tym razem będzie to Gromee, który po raz trzeci zostanie tatą! Zobaczcie zdjęcie i wpis jurora programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Baby Boom

W polskim show-biznesie wciąż trwa Baby Boom a do grona szczęśliwych rodziców dołączają dumni rodzice. Tym razem informacją tą podzielił się Gromee, który wraz z żoną wychowuje już dwójkę pociech.

Sara i Gromee opublikowali wspólne zdjęcie z wyjazdu do Dubaju, a w opisie zdradzili, że po raz trzeci zostaną rodzicami:

„Baby boom 🥰 Nie lubimy podróżować bez dzieci ale tym razem mogliśmy zabrać ze sobą tylko jedno ❤️ @sarachmiel#love

Na zdjęciu żona jurora Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaprezentowała wyraźnie zaokrąglony brzuszek, co wywołało nie tylko masę gratulacji, ale liczne komplementy od fanów.

Zobacz także: Życie rodzinne i zawodowe Gromiego

Kim jest Gromee?

Gromee, a właściwie Andrzej Gromala to polski popularny producent muzyczny, autor tekstów, DJ. Na swoim koncie ma współpracę z wieloma gwiazdami zarówno polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej.

Prywatnie w związku małżeńskim z Sarą Chmiel, z którą wychowuje dwójkę dzieci – syna Franiczka i córeczkę Helenkę.

Gromee zostanie ojcem
Gromee z rodziną

Gromee oceniał muzyczne zmagania gwiazd w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16, zasiadając na fotelu jurora tuż obok Michała Wiśniewskiego, Katarzyny Skrzyneckiej i Małgorzaty Walewskiej.

Zobacz także: Wszystko o programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Serdecznie gratulujemy szczęśliwym rodzicom!

Źródło: Instagram Twoja Twarz Brzmi ZnajomoGromiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej