Justyna Hołubowicz: [wiek, Ślub od pierwszego wejrzenia 8, związki, Instagram]

7 września 2022
Przez: : M.J

Przed nami kolejna edycja uwielbianego przez Polaków programu reality-show Ślub od pierwszego wejrzenia, do którego zgłaszają się osoby pragnące poznać miłość swojego życia. Uczestnicy godzą się na udział w odważnym eksperymencie, któremu przygląda się cała Polska. Zobaczcie co wiadomo więcej na temat jednej z uczestniczek. Czym zajmuje się Justyna Hołubowicz i jak wyglądają jej doświadczenia miłosne?

Justyna Hołubowicz: wiek

Justyna ma 31 lat i pochodzi z mazurskiej miejscowości Gołdap, a obecnie mieszka w Warszawie. Jest rękodzielnikiem, tworzy biżuterię z modeliny. Najczęściej wykonuje miniaturowe jedzenie, które sprzedaje we własnej firmie, którą założyła w czasie pandemii. Uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia 8 ma psa – jamnika, który wabi się Ice. Pupil kobiety jest jej wiernym towarzyszem i sprawia, że nie czuje się samotna.

Ślub od pierwszego wejrzenia 8 - Justyna
Uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia 8 – Justyna

Justyna Hołubowicz: Ślub od pierwszego wejrzenia

Justyna to jedna z trzech kobiet, która zgłosiła się do udziału w tym odważnym eksperymencie, jakim jest program Ślub od pierwszego wejrzenia, a dokładnie ósmej jego edycji. Z ostatnim z partnerów poróżniło ją spojrzenie na świat. Pragnie poznać mężczyznę, który będzie gotowy na założenie rodziny. Czy w programie uda się jej znaleźć drugą połówkę, z którą stworzy prawdziwy, kochający związek? To okaże się już niebawem!

ZOBACZ TAKŻE: Ślub od pierwszego wejrzenia 8: Jakie będą pary w nowej edycji?

Justyna Hołubowicz: związek

Ostatni związek Justyny trwał 2 lata. Do rozstania doszło ze względu na odmienne spojrzenie na życie. Justynę i jej byłego już partnera podzieliło podejście do wielu spraw, w tym także do rodziny. Justyna była gotowa założyć rodzinę, natomiast jej wybranek nie. Obydwoje podeszli do wniosku, że na chwilę obecną mają zupełnie inne potrzeby, co uniemożliwiło im dalsze kontynuowanie ich relacji.

Justyna Hołubowicz: Instagram

Justyna prowadzi swój profil w social mediach, choć nie jest na nim bardzo aktywna. Znajdziecie go pod nazwą @justyna_wypieczone_bizu. Znajdziecie tam zdjęcia biżuterii, którą wykonuje oraz nieliczne selfie uczestniczki.

Źródło: Instagram Justyny Hołubowicz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej