Justyna i Magda Steczkowskie pogrążone w żałobie: “Do zobaczenia, Mamusiu”

17 listopada 2020
Przez: : MC

Justyna i Magda Steczkowskie w żałobie. Artystki straciły mamę, która przeszła dwa wylewy. Kobieta odeszła w wieku 77 lat.

Justyna i Magda Steczkowskie to znane i niezwykle uzdolnione muzycznie wokalistki. Niestety kobietom przyszło zmierzyć się z trudnymi chwilami.

Justyna i Magda Steczkowskie pogrążone w żałobie

Justyna na początku tego roku udzieliła wywiadu magazynowi “Viva”, w którym opowiedziała o chorobie mamy. Pani Danuta przeszła dwa wylewy, przy czym kolejny sprawił, że mama artystek musiała poruszać się na wózku i straciła zdolność mówienia. Ojciec Steczkowskich zmarł w 2001 roku. Justyna zdeklarowała się pomóc mamie, ponieważ nie chciała, aby mama trafiła do domu opieki. Wyremontowała nawet parter swojego domu, aby ułatwić życie z chorą mamą.

„Potem dostała wylewu i trzeba się było nią naprawdę opiekować. (…) Miała pomoc domową, ale jeszcze była na tyle sprawna, że mogła się sama poruszać. Ale po drugim wylewie jest kompletnie niepełnosprawna. Nie chciałam, żeby trafiła do domu opieki, więc wzięłam to na siebie. Przerobiłam parter domu pod wymogi osoby niepełnosprawnej i mieszkamy razem” – zdradziła Justyna podczas rozmowy z Vivą.

Justyna wielokrotnie opowiadała, że miała wiele obaw decydując się na opiekę nad mamą, jednak prawdziwa, szlachetna miłość oraz odpowiedzialność zwyciężyła.

“Nie dałabym sobie rady gdyby nie prawdziwa bezwarunkowa miłość do mamy. Kocham ja, jestem i chce być przy niej na zawsze i do końca” – mówiła Justyna.

Niestety Justyna i Magda Steczkowskie muszę zmierzyć się teraz z trudnymi chwilami. Dzisiejszego poranka na Instagramie Magdy pojawił się poruszający post. Steczkowska poinformowała, że pani Danuta zmarła. Miała 77 lat.

“Do zobaczenia, Mamusiu💔 Wiem, że już jesteś w tym lepszym świecie…bez bólu…z Tatą u boku… Dziękuję Ci za wszystko, Mamuś❤” – napisała w poście Magda.

Pod postem Magdy pojawiło się mnóstwo komentarzy ze słowami wsparcia i współczucia.

“Wyrazy współczucia 😥♥️”

“wyrazy współczucia ❤ przesyłam mnóstwo dobrych myśli ❤ życzę siły w tym trudnym czasie ❤️”

“Przytulam do serca❤️😘” – piszą internauci.

Rodzinie i najbliższym pani Danuty składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz