Konflikt Dody i Justyny Steczkowskiej zażegnany! Artystki ogłosiły prawdziwą petardę!

26 kwietnia 2022
Przez: : M.J

Jeszcze kilka lat temu nie byłoby mowy o wspólnym występie Justyny Steczkowskiej i Doroty Rabczewskiej. Teraz wszystko wskazuje na to, że konflikt artystek został definitywnie zażegnany, a Doda i Steczkowska po raz kolejny zaśpiewają na jednej scenie i to podczas SuperHit Festiwalu w Sopocie! Fani Justyny i Doroty są zachwyceni!

Co było powodem konfliktu Steczkowskiej i Dody?

Niegdyś w mediach aż huczało na temat konfliktu dwóch najbardziej znanych artystek w naszym kraju. Doda i Justyna Steczkowska zaczęły medialną wojnę, kiedy obie brały udział w programie Gwiazdy tańczą na lodzie. Wówczas dało się wyczuć, iż piosenkarki nie pałają do siebie sympatią.

Steczkowska i Rabczewska.
Doda i Steczkowska zażegnały konflikt!

Choć tak naprawdę nie wiadomo dlaczego nie przepadały za sobą, to już jakiś czas temu postanowiły zakopać topór wojenny podczas koncertu Artyści przeciw nienawiści.

Zobacz także: Justyna Steczkowska i Edyta Górniak spotkają się w Sądzie?

“Latami były w konflikcie, ale do pierwszego “pogodzenia” doszło przy okazji projektu “Artyści przeciw nienawiści”, gdzie Justyna na prośbę Dody wystąpiła. Teraz pokażą razem na scenie, że na dobre zakopały topór wojenny”.

Jak się okazuje, konflikt gwiazd to już przeszłość. Teraz Doda na swoim Instagramie potwierdziła te doniesienia, a fani nie kryją, że są zachwyceni taką informacją!

Zobacz także: Doda zdradziła, że jest wolna!

Doda i Steczkowska zaśpiewają na jednej scenie

Dorota Rabczewska w tym roku obchodzi 20-lecie swojej kariery scenicznej. Podczas SuperHit Festiwal w Sopocie odbędzie się recital artystki, podczas którego wykona swoje największe przeboje. Jak się okazuje, jedną z gwiazd, która będzie towarzyszyła jej na scenie będzie właśnie Justyna Steczkowska.

“Z ogromną przyjemnością i wielkim zaszczytem Przedstawiam mojego pierwszego gościa Justynę Steczkowską. Wystąpimy w duecie na moim recitalu z okazji dwudziestolecia na festiwalu w Sopocie 21 maja🔥”

Fani obu gwiazd nie ukrywają, że ta wiadomość jest jak miód na ich serce. Dali temu wyraz w komentarzach pod wpisem Rabczewskiej.

“Tego się nie spodziewałam! 😮 Już nie mogę się doczekać! Do zobaczenia w Sopocie! “

“Super wiadomość”

“Wow czekam z niecierpliwością”

“Dla takich duetów warto TV włączyć!”

My również nie mamy wątpliwości, że będzie nie tylko na co popatrzeć, ale przede wszystkim czego posłuchać! Nie możemy się już doczekać, aż obie artystki dadzą popis swoich umiejętności!

Źródło: Instagram Dody

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej