Justyna Steczkowska wyjawiła sekret swojej idealnej figury!

9 marca 2023
Przez: : M.S.

Nie wątpliwie piosenkarka znana jest w polskim show-biznesie nie tylko z wyjątkowego talentu, ale również nienagannej sylwetki. W końcu Justyna Steczkowska wyjawiła sekret swojej idealnej figury.

Justyna Steczkowska w polskim show- biznesie zaistniała dzięki udziałowi w popularnym programie muzycznym, szukającym talentów wokalnych, Szansa na Sukces. Młoda wówczas wokalistka zaprezentowała swoje umiejętności w piosence Maanamu. Swoim wykonaniem zachwyciła jurorów i wygrała program.

Justyna Steczkowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Od tego czasu kariera Steczkowskiej potoczyła się błyskawicznie. Jej ogromny talent i pomysł na siebie sprawiły, że wokalistka zaskarbiła sobie sympatię wielu słuchaczy, którzy pozostają wierni swojej idolce od lat.

Piosenkarka oprócz ogromnego talentu muzycznego może poszczycić się także wspaniałym wyglądem. Figura Steczkowskiej od lat zachwycała jej odbiorców, a jej nogi wielokrotnie okrzyknięte zostały najpiękniejszymi w polskim show- biznesie. Aż ciężko uwierzyć, że artystka ma 50 lat!

Sekret idealnej figury Steczkowskiej!

Piosenkarka wielokrotnie pytana był o sekret swojej idealnej sylwetki, jednak często unikała tego tematu mówiąc, że swoją figure zawdzięcza genom. Tym razem jednak artystka uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, czemu zawdzięcza swój wspaniały wygląd.

Piosenkarka zamieściła na swoim profilu na Instagramie post z okazji Dnia Kobiet, w którym wyznała swój sekret. Jak się okazuje Justyna Steczkowska korzysta z metody EMS, czyli elektrostymulacji mięśni. Dzięki temu jej treningi są efektywniejsze:

Trenuję EMS już od 6 lat i widzę, jak moje ciało zmieniło się na lepsze i trzyma formę. Jeśli lubisz mieć szybkie efekty, to to jest najlepsza metoda do ich uzyskania. Nowe technologie dają takie możliwości! EMS to 20/30 minut aktywności, która stała się dla mnie alternatywą dla tradycyjnego treningu

Artystka podkreśliła, że dzięki tej metodzie oszczędza się czas ćwiczeń, a także widoczne są korzyści zdrowotne:

Dzięki elektrostymulacji mięśniowej można skrócić czas treningu, a efekty w postaci jędrnej sylwetki widoczne są już po kilku miesiącach. Zamiast 1,5 godziny na siłowni ćwiczę 2 razy w tygodniu po 30 minut. Przez dodatkową stymulację impulsem elektrycznym jestem w stanie spalić więcej kalorii, a moje mięśnie wzmacniają się. To też super profilaktyka zdrowotna. Niweluje bóle pleców i przywraca równowagę napięcia mięśniowego

Post Steczkowskiej wywołał w komentarzach spore poruszenie. Obserwatorki artystki dziękowały swojej idolce, że podzieliła się z nimi swoim sekretem.

Źródło: Instagram Justyny Steczkowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej