Justyna z „Rolnik szuka żony”: [wiek, dziecko, praca, Instagram]

22 listopada 2022
Przez: : M.J

Justyna zdecydowała się poszukać swojej drugiej połówki w programie Telewizji Polskiej Rolnik szuka żony. Swój list wysłała to Tomasza R., który zdecydowanie przypadł do gustu rolnikowi. Co wiemy o uczestniczce 9. edycji Rolnik szuka żony, która skradła serce Tomasza?

Justyna Rolnik szuka żony: wiek

Na udział w 9. edycji programu Rolnik szuka żony zdecydowała się 32-letnia Justyna. Kobieta na co dzień mieszka na Śląsku, a dokładnie w Chorzowie. To właśnie tam pracuje jako kucharka w przedszkolu. Jest również mamą. Justyna samotnie wychowuje 9-letniego syna.

Z wizytówki Justyny możemy dowiedzieć się, że jest uczynną i wesołą kobietą, dla której przede wszystkim liczy się wnętrze człowieka, a nie to jak wygląda.

Justyna w programie Rolnik szuka żony

32-latka zdecydowała się zawalczyć w programie o względy 41-letniego Tomasza R. Rolnik jest najstarszym i najbardziej doświadczonym uczestnikiem 9. edycji reality-show. Pomimo trudnej przeszłości nie zatracił w sobie woli walki i nadal dąży do tego, aby spełniać swoje marzenia. Tomasz jest ojcem dwóch córek, tak samo, jak jego programowa partnerka.

ZOBACZ TAKŻE: ”Rolnik szuka żony”: Jakie relacje Tomasz R. ma z byłą żoną? Rozżalony rolnik wszystko zdradził!

Justyna zdecydowanie urzekła Tomasza, który wybrał ją spośród wielu kandydatek. Para przed kamerami wyznała sobie nawet miłość. Niemniej jednak z każdym kolejnym odcinkiem widzowie zauważyli, że kobieta zaczyna mieć coraz więcej wątpliwości. Czy dla miłości zdecyduje się porzucić swoje dotychczasowe życie i przeprowadzić się w strony rolnika? Wraz z synem musiałaby ze Śląska wyjechać na gospodarstwo w kujawsko-pomorskim. Jaki będzie finał ich historii?

Justyna z Rolnik szuka żony: Instagram

Na Instagramie Justynę znajdziecie pod nazwą #9justyna0. 32-latka w opisie do swojego profilu zawarła sentencję, którą stara się kierować w życiu.

„Tylko szczęśliwy człowiek może innych obdarzyć szczęściem.”

Jak również podkreśliła na swoim profilu, jest szczęśliwą mamą.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej