Tomasz R. : [wiek, Rolnik szuka żony 9, partnerka, Instagram]

16 września 2022
Przez: : M.J

Tomasz R. to jeden z rolników, który będzie poszukiwał miłości w programie Rolnik szuka żony 9. Co wiadomo na temat jego osoby? Sprawdźmy, jak wygląda życie osobiste i zawodowe mężczyzny!

Tomasz R. : wiek

Tomasz R. ma 41 lat. Na co dzień prowadzi 35-cio hektarowe gospodarstwo, w którym produkuje się mleko i bydło opasowe. Dodatkowo interesuje się mechanizacją w rolnictwie. Przez znajomych uważany jest za „złotą rączkę”, która potrafi wszystko naprawić.
Jest bardzo rodzinny – ma trzy siostry i brata. Uwielbia towarzystwo bliskich i rodziny. Jego pasją jest również gotowanie, którym umila czas swoim najbliższym. Sam o sobie mówi, że pasję do rolnictwa ma we krwi i tylko z tym wiąże swoją przyszłość.

Tomasz R. : Rolnik szuka żony 9

Tomasz pomimo tego, że w przeszłości został już doświadczony przez życie nie zamyka się na inne relacje. Był w 7-letnim związku małżeńskim. Ma dwie córki, które bardzo kocha. Od trzech lat jest jednak sam. Czy w programie Rolnik szuka żony 9 uda mu się znaleźć miłość życia? To okaże się już niebawem!

ZOBACZ TAKŻE: Informacje na temat Klaudii z programu Rolnik szuka żony 9

Tomasz R. : partnerka

Tomasz, który sam bardzo dba o swój wygląd chciałby, żeby jego partnerka również zwracała na to uwagę. Liczy się dla niego, by akceptowała wszystkie jego zalety i wady. U kobiet zwraca uwagę na dobre serce i zaufanie. Kobietom, które cechują się grubańskim zachowaniem, mają dużą ilość kolczyków lub tatuaży dziękuję na wstępie. Rolnik chciałby, żeby chociaż od czasu do czasu, po ciężkim dniu pracy, czekała na niego w domu ciepła kolacja.

Tomasz R.
Tomasz R. z Rolnik szuka żony 9

Tomasz R. : Instagram

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy uczestnik programu Rolnik szuka żony 9 posiada profil w social mediach.

Źródło: Instagram programu Rolnik szuka żony

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej