Połącz się z nami

Justyna Żyła idzie jak burza! Zagrała w teledysku Tomasza Niecika!

Justyna Żyła zagrała w teledysku.

Rozrywka

Justyna Żyła idzie jak burza! Zagrała w teledysku Tomasza Niecika!

Justyna Żyła jest idealnym przykładem na to, że w show- biznesie może zaistnieć każdy. Była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły, ma teraz swoje pięć minut. Celebrytka ma już na swoim koncie program w telewizji, okładkę do Playboya, prowadzi swój vlog kulinarny, jest jedną z uczestniczek Tańca z Gwiazdami i jak się okazało, zagrała w teledysku Tomasza Niecikowskiego! Gwiazdor disco polo, wszystkim dobrze znany z hitu Cztery osiemnastki, wystąpił razem z Justyną w swoim najnowszym teledysku Gdzie Ci Herosi.

Justyna Żyła wystąpiła w teledysku Niecika

Klip z Justyną Żyłą

Justyna Żyła jest w tym momencie jednym z najgorętszych nazwisk w Polsce. Dla fanów Niecika mogło to się wydać nie lada zaskoczeniem, że razem zagrali w teledysku. W klipie Justyna gra księżniczkę, która ulega urokowi Niecika, a cały teledysk jest utrzymany w „baśniowym” stylu. Piosenkarz przedstawił siebie jako faceta, który nie rozumie, dlaczego na świecie jest teraz tak mało mężczyzn, którzy adorują swoje kobiety.

Zobacz także: Żyła pozwana przez obecną partnerkę Piotr Żyły

Klip powstał w Pałacu Piorunów w Kwiatkowicach. Justyna występuje w sukni balowej, a na planie nie brakuje pięknych limuzyn i kwiatów.

„Tomek sprawił, że na planie czułam się jak księżniczka. Tomek Niecik, po prostu marzę o takim facecie” – wyznała na koniec teledysku Żyła.

Justyna pójdzie w stronę aktorstwa?

Justyna na planie teledysku czuła się wyjątkowo dobrze. Najwyraźniej, coraz lepiej czuje się w blasku fleszy i nie zamierza cofać się w cień.

Zobacz także: Żyła zrobiła dla męża tatuaż. Co oznacza?

Zobacz także: Justyna Żyła dopiekła byłemu mężowi!

Jak myślicie, może to jej początek przygody z aktorstwem?

Teledysk z gościnnym występem Justyny Żyły

Jak Wam się podoba?

Źródło: YouTube

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry