Justyna Żyła nie żywi już urazy do byłego męża? Wyjątkowy gest w stronę Piotra Żyły

17 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Rozstaniem Piotra Żyły i jego żony miesiącami żyły wszystkie media w kraju. Chociaż skoczek narciarki nie chciał komentować swojego życia prywatnego, Justyna wielokrotnie niepochlebnie wypowiadała się na temat byłego partnera i męża ich dzieci. Wygląda na to, że teraz relacje Piotra i Justyny mocno się ociepliły.

View this post on Instagram

A post shared by Justyna (@justynazyla)

Justyna i Piotr

Piotr Żyła to jeden z najbardziej znanych polskich skoczków narciarskich. Sportowiec związał się z Justyną Lazar, prywatnie kuzynką Adama Małysza, wiele lat temu. Para w 2006 wzięła ślub, a rok później na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko syn Jakub. Córka Karolina urodziła się w 2012 roku.

Po kilku latach nad związkiem Piotra i Justyny zaczęły pojawiać się czarne chmury i ostatecznie para postanowiła się rozstać. W 2018 roku małżeństwo otrzymało rozwód, jednak rozstanie Żyłów wcale nie odbywało się w przyjaznej atmosferze. Chociaż sportowiec starał się być powściągliwy w komentowaniu swojego życia uczuciowego, jego była żona wielokrotnie ostro wypowiadała się publicznie na temat ich rozstania oraz związku Piotra z dużo młodszą aktorką Marceliną Ziętek.

Publiczne pranie brudów i słowne potyczki skończyły się nawet tym, że nowa partnerka Żyły zagroziła, że w końcu wkroczy na drogę sądową.

Wyjątkowy gest Justyny Żyły

W minioną niedzielę w Zakopanem na Wielkiej Krokwi odbywały się kwalifikacje do Pucharu Świata. Piotr Żyła, który ostatecznie uplasował się na 17. miejscu, tego dnia świętował także swoje 35. urodziny.

Zobacz także: Piotr Żyła rapuje. Będzie hit?

Ostatnie zdjęcie, które znalazło się na profilu byłej żony skoczka, sugerować może, że po konflikcie byłych małżonków nie ma już śladu. Justyna pokusiła się o piękny gest i pokazała obserwatorom zdjęcie córki, która pozuje przy torcie dla jubilata. Co ciekawe, to właśnie Karolina jest autorką tych słodkości.

„Dla dzisiejszego solenizanta 🎂Sto lat 😳🍾

Tort „made by Karla” – napisała Justyna

Pod postem kobiety pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci wyrażali swój podziw dla byłej parterki Piotra.

„piękny gest 🔥😍 wszystkiego najlepszego dla Piotra”

„Wielki szacunek dla Pani ❤️👏 torcik przepiękny”

„Przepiękny gest, wielkie Pani serce, cudowna wrażliwość, my Matki jesteśmy jednak mega silne, potrafimy tak wiele dla dzieci…”

Zdjęcie Justyny Żyły
Justyna, była żona Piotra Żyły

Zaskoczeni?

źródło: Instagram Justyny Żyły/Instagram Piotr Żyły

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz