Piotr Żyła nagrał kawałek hip-hopowy – szykuje się prawdziwy hit?

10 grudnia 2021
Przez: : MC

Piotr Żyła to utytułowany skoczek narciarski, który wciąż zaskakuje i to nie tylko długimi lotami. Pozytywnie nastawiony do życia sportowiec postanowił nagrać piosenkę hip-hopową, a wszystko we współpracy ze znaną marką. Koniecznie zobaczcie klip!

Kilka słów o Piotrze

Piotr Żyła to jeden z najpopularniejszych skoczków narciarskich, który może pochwalić się nie tylko ogromną ilością sportowych osiągnięć, ale również pokaźnym gronem fanów. Sportowiec zaskarbił sobie sympatię Polaków poczuciem humoru i pozytywnym podejściem do życia.

Uzdolniony skoczek ma na swoim koncie wiele sukcesów, m.in. brązowy medal w Mistrzostwach Świata, drużynowy złoty medal Mistrzostw Świata, drużynowy brązowy medal Mistrzostw Świata czy drugie miejsce na Turnieju Czterech Skoczni.

Zobacz także: Piotr z partnerką na wspólnych wakacjach

Jeśli chodzi o życie prywatne, Piotr przez 12 lat tworzył związek z Justyną, z którą ma dwójkę dzieci – syna Jakuba i córkę Karolinę. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu i zakończyło się głośnym rozwodem. Obecnie skoczek tworzy związek z Marceliną Ziętek – 22-letnią gwiazdą serialu 19+.

Piotr z partnerką

Piotr Żyła nagrał piosenkę hip-hopową

Jak już wiadomo, skoczek nie przestaje zaskakiwać. Pełne poczucia humoru i żartów wywiady, a także kultowe już teksty zapadły w pamięć fanów skoków narciarskich na długo. Tym jednak razem Piotr postanowił wykorzystać swój potencjał w nieco inny sposób.

Zobacz także: Piotr zaśpiewał wielki hit zespołu Queen

We współpracy z marką Frugo nagrał piosenkę w hip-hopową! Musicie to zobaczyć!

Na ten moment utwór odtworzono ponad 90 tys. i cieszy się mnóstwem łapek w górę. Co więcej, pojawiła się masa pozytywnych komentarzy, w których internauci nie tylko doceniają rapowanie Piotra, ale również pomysł marki na reklamę. Czytamy:

“Niesamowite, już wiemy czym będę się zajmował jak skończy karierę”

“Tego arcydzieła nie da się włączyć tylko raz”

“Szanuję twórców tej reklamy za to, że zrobili w końcu coś innego w porównaniu do tych wszystkich reklam ze skoczkami narciarskimi. W końcu olali skoki! Nie potrzeba Piotrka Żyły trzymającego narty, żeby wiedzieć, że jest skoczkiem.”

A jak Wam podoba się piosenka? Piotr ma zadatki na prawdziwego rapera?

źródło: Instagram Piotra Żyły, YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej