Połącz się z nami

Justyna Żyła o nowym romansie byłego męża – krótko i dosadnie!

Justyna Żyła o nowym romansie

Z życia gwiazd

Justyna Żyła o nowym romansie byłego męża – krótko i dosadnie!

Justyna Żyła wypowiedziała się o nowym romansie swojego byłego męża, Piotra. Kobieta oszczędziła sobie obszernego komentarza i skwitowała sprawę krótko, ale dosadnie.

Justyna Żyła wzięła ślub ze skoczkiem narciarskim – Piotrem Żyłą stosunkowo wcześnie, ponieważ oboje mieli wówczas 19 lat. Rozstali się po 12 latach małżeństwa. Owocem ich miłości jest dwójka dzieci: 13- letni Jakub i 8-letnia Karolina. Justyna zyskała popularność zaraz po rozstaniu, ponieważ burzliwe rozterki z Piotrem były szeroko komentowane przez media. Mimo, że od rozstania minęło już sporo czasu, byłe małżeństwo wciąż toczy zacięte walki w social mediach.

O Justynie i Piotrze ponownie zrobiło się głośno, kiedy kobieta opublikowała na swoim Instagramie niepokojące rozmowy Piotra i ich córki. Sportowiec nie pozostał dłużny i pokazał wulgarne wiadomości od byłej żony, w których roiło się o gróźb. Zobacz: Piotr Żyła pokazał wulgarne wiadomości od Justyny – padły mocne słowa i groźby! [SCREENY] Od tamtej pory toczy się ich „medialna wojna”.

Justyna Żyła o nowym romansie byłego męża!

Na dniach okazało się, że Piotr spotyka się z 22-letnią gwiazdą takich produkcji jak „Szkoła” i „19+”. Mowa tu o Marcelinie Ziętek. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Jak donosi Pudelek:

„Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku. Kilka dni temu wybrali się razem na lody do popularnej wiślańskiej restauracji. Jeden z fanów poprosił Piotrka o autograf, ale on odmówił i szybko opuścili lokal.”

Informacja ta zszokowała całą rzeszę internautów. Nic dziwnego więc, że poproszono o komentarz samą Justynę Żyłę.

„Nie chce tego komentować dla dzieci. To od dawna przykra i krępująca sprawa” – podsumowała Justyna.

Myślicie, że wszystkie sprawy między Justyną i Piotrem zostały już załatwione?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry