Połącz się z nami

Justyna Żyła pochwaliła się …zajętym mężczyzną? Uczucie czy prowokacja?

Z życia gwiazd

Justyna Żyła pochwaliła się …zajętym mężczyzną? Uczucie czy prowokacja?

Chociaż od rozstania Justyny i Piotra Żyłów minęło już sporo czasu, medialne potyczki między byłymi małżonkami wydają się nie mieć końca. Tym razem Justyna Żyła pochwaliła się związkiem z nowym mężczyzną. Internauci sugerują jednak, że jest on zajęty przez znaną MISS!

Justyna opublikowała w sieci zdjęcie z przystojnym mężczyzną, a podpis pod fotką sugeruje coś więcej niż przyjaźń. Justyna w końcu odnalazła miłość, czy to jedynie prowokacja?

Wieści o rozstaniu Justyny Żyły i jej męża Piotra obiegły media przeszło dwa lata temu. Byłe małżeństwo, które pochwalić się mogło kilkuletnim stażem związku, doczekało się nawet dwójki dzieci. Mimo wydawać by się mogło z pozoru ułożonego życia, Justyna i Piotr rozstali się w otoczce wielkiego skandalu. O rozwodzie małżonków rozpisywały się wszystkie media, a Justyna zyskała wówczas ogromną popularność. Była żona skoczka wystąpiła nawet w „Tańcu z gwiazdami”, rozebrała się w „Playboy’u”, a nawet prowadziła program telewizyjny.

Po pewnym czasie szum wokół Justyny oraz Piotra ucichł i wydawało się, że konflikt byłych małżonków dobiegł końca. Nic bardziej mylnego. Niedawno Justyna pokazała na swoim Instagramie screen rozmów jej dziecka z Piotrem, w których skoczek obrażał matkę swoich dzieci. Na odpowiedzieć Piotra nie trzeba było długo czekać. Sportowiec pokazał wiadomości, w których Justyna groziła jemu oraz jego nowej partnerce.

Justyna Żyła pochwaliła się …zajętym mężczyzna

Kilka dni temu media obiegła kolejna ciekawa informacja, jakoby Piotr Żyłą spotykał się z 22-letnia aktorką Marceliną Ziętek znana między innymi z produkcji TVN „19+”. Chociaż mężczyzna nie potwierdził tych doniesień, krótko po tym na jego profilu znalazło się zdjęcie damskich stóp. Internauci szybko zasugerowali, że Justyna niebawem odpowie na to zdjęcie i tak też się stało. Była żona Piotra także opublikowała fotkę na swoim story ze stopami rzekomego partnera, które jednak szybko usunęła.

Tym razem Justyna postanowiła pójść o krok dalej i pokazała na swoim profilu w mediach społecznościowych mężczyznę. Żyła opublikowała zdjęcie z niejakim Filipem Kaselą, które opatrzyła wiele sugerującym podpisem.

„jestem bez żadnych szans kiedy jesteś obok mnie❤️”

Wszystko wskazywać by mogło, że mężczyzna mógł skraść serce Justyny, ale spostrzegawczy internauci szybko wypatrzyli, że na jego profilu przy nazwisku Magdaleny Kasiborskiej widnieje serduszko. Nie inaczej jest na Instagramie pięknej Miss.

kasiborska
https://www.instagram.com/magdalena_kasiborska/

Internauci szybko wyniuchali prowokacje.

Masakra, wszystko dla fejmu, aż dziwne, że ten chłopak nie skasował informacji, że jest w związku z piękna modelką (i ona również) i nagle zmienił ją na Panią Justynę 😅”

„Przepraszam ale czy Filip to nie chłopak Magdaleny Kasiborskiej?”

„Co to za ściema?”

Myślicie, że Justyna i Filip faktycznie są para, czy to jedynie prowokacja ze strony byłej żony Piotra Żyły?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry