Połącz się z nami

Justyna Żyła pokazała partnera? Zdała relację z romantycznej randki!

Justyna Żyła pokazała partnera

Z życia gwiazd

Justyna Żyła pokazała partnera? Zdała relację z romantycznej randki!

Justyna Żyła pokazała partnera? Na Instagramie celebrytki pojawiła się relacja z romantycznej randki. Nie zabrakło kwiatów, kolacji i Prosseco w łóżku. Zobaczcie zdjęcia!

Justyna Żyła urodziła się w 1987 roku w Wiśle. Jest polską osobowością medialną i blogerką kulinarną. W wieku zaledwie 19 lat wzięła ślub ze skoczkiem narciarskim – Piotrem Żyłą. Owocem ich miłości jest dwójka dzieci – córka Karolina i syn Jakub. Po 12 latach małżeństwa para postanowiła się rozwieźć. Powodem było odejście Piotra do innej kobiety. Głośne rozstanie otworzyło Justynie drzwi do rozwinięcia swojej kariery. Ich rozwód obił się głośnym echem w mediach, a nawet po jego zakończeniu para na forum publicznym wylewała swoje żale. Justyna sprytnie wykorzystała swoje „5 minut”. Ruszyła z własnym programem kulinarnym, wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami”, a nawet zagościła w Playboyu pozując nago.

Zobacz także: Justyna Żyła zagrała w serialu! Rola w sam raz dla aspirującej gwiazdy!

Nie sposób zapomnieć o głośnej aferze, której niedawno byliśmy świadkami. Wówczas Piotr jak i Justyna publikowali screeny swoich rozmów, w których roiło się od wulgaryzmów, a nawet gróźb. Co więcej, niedługo później na jaw wyszło z kim spotyka się sportowiec. Okazuje się, że Piotr tworzy związek z młodą gwiazdą serialu „19+” – 22-letnią Marceliną Ziętek. Oczywiście i ta informacja została głośno skomentowana przez byłą żonę skoczka.

Justyna Żyła pokazała partnera?

To nie pierwszy raz, kiedy Justyna zamieszcza zdjęcia, z których na pierwszy rzut oka można wnioskować nowy związek. Tym razem instagramowe story Żyły zapełniło się romantycznymi zdjęciami. Pojawił się bukiet czerwonych róż, romantyczna kolacja, spacer, a nawet wspólne picie Prosseco w łóżku. Na żadnym z tych zdjęć nie widać jednak kim jest tajemniczy wybranek Justyny. Ponadto, na relacjach pojawiły się takie podpisy jak: „my love”, „date time” i emoji serduszek. To dosyć wymowna i szczegółowa relacja. Zobaczcie sami!

źródło: https://www.instagram.com/justynazyla/
źródło: https://www.instagram.com/justynazyla/
źródło: https://www.instagram.com/justynazyla/
źródło: https://www.instagram.com/justynazyla/

Myślicie, że już niebawem Justyna pokaże kto jest jej wybrankiem?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry