Połącz się z nami

Nowa edycja „Masterchef Junior”! Od 3 marca w TVN!

Jurorzy programu Masterchef Junior

Rozrywka

Nowa edycja „Masterchef Junior”! Od 3 marca w TVN!

Już dzisiaj kolejni młodzi kucharze powalczą o wygraną. Najlepiej gotujące dzieci w Polsce dostaną szansę na zdobycie głównej nagrody i tytułu Masterchefa Juniora! Już od najmłodszych lat zamienili zabawki na kuchenny fartuch. Młodzi kucharze podejmą wyzwania, które przygotuje dla nich jury, w skład którego wchodzą Anna Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran. Chociaż, większość z nich ma mniej niż 13 lat, swoimi umiejętnościami na pewno zaskoczą nie jednego dorosłego.

Masterchef Junior 4

Masterchef Junior 4 startuje właśnie dzisiaj, a uczestnicy będą walczyć o główną nagrodę! Czek na 15 tysięcy złotych, statuetkę Masterchefa Juniora i wakacje marzeń do wybranego przez siebie miejsca na ziemi, trafią tylko do jednego uczestnika, który sprosta wszystkim wyzwaniom. Do tej pory program wygrała trójka młodych kucharzy. Pierwszym Masterchefem Juniorem została Natalia Paździor, drugim Julia Cymbaluk, a po raz pierwszy w trzeciej edycji zwyciężył chłopak Bartosz Kwiecień.

W pierwszym odcinku nowej edycji zobaczymy zmagania młodych kucharzy o awans do ścisłej czołówki programu. Pierwsza grupa dziesięciu młodych kucharzy będzie miała za zadanie przygotować francuski deser. Będzie to sprawdzian, w którym jury będzie mogło ocenić, który z młodych kucharzy zna się nie tylko na kuchni polskiej, ale także na europejskiej.

Zobacz także: Jarosław Kret spotyka się z uczestniczką MasterChefa?

W drugiej konkurencji dziesiątka uczestników będzie musiała przygotować danie wegetariańskie. Składniki do swojego dania, kucharze będą musieli zdobyć na bogato wyposażonym bazarze. Sprzedawcami będą jurorzy.

Emisja w TV

Zmagania młodych kucharzy możemy śledzić na antenie TVN od niedzieli 3 marca. Każdy kolejny odcinek będzie emitowany w każdą niedzielę o godzinie 20.00.

Dla kogo z uczestników pasja do gotowania okaże się kluczem do sukcesu i zdobyciem głównej nagrody? Kto z nich trafi  przez żołądek do serca Anny Starmach, Mateusza Gesslera i Michela Morana? 

Niedługo się o tym przekonamy!

Źródło: Instagram MasterChef

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry