Kabaret K2: [skład, kariera, Instagram]

22 maja 2022
Przez: : KS

Kabaret K2 to jedna z najbardziej lubianych grup, które dostarczają potężną dawkę dobrego humoru ze sceny. Jeśli chcecie dowiedzieć się, kto wchodzi w jego skład, jakie są ich najpopularniejsze skecze oraz czy prowadzą social media, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Kabaret K2: skład

Z informacji, do których można dotrzeć na stronie internetowej kabaretu, wszyscy zainteresowani mogą dowiedzieć się, że w skład grupy wchodzą trzy osoby. Mianowicie: Bartosz Klauzinski, Tomasz Łupak oraz Dominika Najdek. Grupa kabaretowa powstała w Zielonej Górze w 2012 roku.

Bartosz Klauzinski to jedna z najbardziej z najbardziej charakterystycznych osób w grupie. Współpracownicy nazywają go prawdziwym zwierzęciem scenicznym, które wszystko potrafi zamienić w żart. Występy przed publicznością przychodzą mu z łatwością.

Jedyna kobieta w składzie – Dominika Najdek jest także najmłodsza. Koledzy żartują nawet, że zajmuje najmniej miejsca w busie. Lubi wcielać się w różne role, a na scenie bardzo ceni sobie… wygodne buty.

Natomiast Tomasz Łupak również chętnie podejmuje nowe wyzwania i przybiera ciekawe role. Nie boi się podejmować nowych wyzwań, nawet tych najtrudniejszych.

Kabaret K2 kariera
Kabaret K2

Zobacz także: Co wiemy o kabarecie Czwarta Fala?

Kabaret K2: kariera

Grupa kabaretowa z Zielonej Góry występuje nie tylko podczas występów, ale także często fani mają okazję oglądać ich na festiwalach i przeglądach. Widowni starają się zapewnić nie tylko dobrą zabawę, ale także ciekawe historie, które w niecodzienny sposób starają się zaprezentować na scenie.

Chętnie improwizują i wychodzą do widowni, co ich występy czyni jeszcze bardziej interesującymi. Do ich repertuary należy miedzy innymi program Jedziemy dalej!. Prócz skeczy, wykonują również piosenki.

Do tej pory, kabaretowi udało się już zdobyć kilka nagród i wyróżnień.

Kabaret K2: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil Kabaretu K2 na Instagramie pod nazwą @kabaretk2. Na chwilę obecną, ich aktywność śledzi tam ponad 4 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej