Kabaret Czwarta Fala: [skład, piosenki, YouTube, Instagram]

21 maja 2022
Przez: : M.J

Kabaret Czwarta Fala to jeden z najpopularniejszych i lubianych kabaretów w sieci. Artyści występują również na żywo, będąc częstym gościem festiwali, czy konkursów kabaretowych. Poznajcie więcej informacji na temat założycieli Kabaretu Czwarta Fala.

Kabaret Czwarta Fala: skład

Kabaret został założony już w 2009 roku. Wówczas do grupy należeli: Damian Lebieda, Mateusz Lewkowicz, Łukasz Książka oraz Paweł Jemioła. Wcześniej należeli do takich formacji jak YamahaPocisnę, które się rozpadły na rzecz Czwartej Fali.

Obecnie do składu należą tylko Damian Lebieda oraz Mateusz Lewkowicz, którzy prężnie działają w sieci.

Kabaret Czwarta Fala: YouTube

To właśnie serwis YouTube pomógł kabareciarzom zdobyć ogromną popularność. Humorystyczne skecze oraz parodie znanych utworów muzycznych cieszą się wśród internautów ogromną popularnością. Na dowód tego jest fakt, że kanał założony przez artystów na YouTube obserwuje ponad 760 tysięcy internautów.

Zobacz także: Wszystko na temat Michała Milowicza!

Warto podkreślić, że parodia Despacito pt. Wieśka Tico w mgnieniu oka podbiła serca internautów i w 2017 roku zajęła 2. miejsce w krajowym rankingu najpopularniejszych filmów w serwisie YouTube. Kolejny z utworów pt. Mój Passat robi we wsi szum może natomiast poszczycić się aż 72 MLN wyświetleń.

Zobacz także: Poznajcie zespół Ryczące Dwudziestki!

Ciekawostką jest również to, że kabareciarze z Czwartej Fali nie poruszają tematów kontrowersyjnych dotyczących polityki, czy religii. Co więcej, w ich skeczach na próżno również szukać wulgaryzmów.

Kabaret Czwarta Fala: Instagram

Artyści z kabaretu prowadzą swój profil na Instagramie pod nazwą #kabaretczwartafala. Na swoim profilu zgromadzili już ponad 10 tysięcy obserwatorów, jednak patrząc na subskrybentów w serwisie YouTube jeszcze sporo im brakuje do pobicia tego wyniku. Założyciele najpopularniejszego kabaretu na polskim YouTube mają stały kontakt ze swoimi obserwatorami, a ich profil jest pełen żartów i dobrego humoru.

Źródło: Wikipedia / Instagram / YouTube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej