Kacper Błoński: [wiek, piosenki, Fame MMA, dziewczyna, Instagram]

20 października 2020
Przez: : KS

Kacper Błoński to bez dwóch zdań jeden z najbardziej znanych infuencerów w Polsce. Na przestrzeni lat zdobył liczne grono fanów. Co wiadomo na jego temat?

Kacper Błoński: wiek

Z informacji dostępnych w sieci, wszyscy zainteresowani mogą dowiedzieć się, że Kacper urodził się w 1998 roku. W związku z tym, w 2022 roku skończy 24 lata. Na co dzień mieszka w Warszawie, lecz pochodzi z Sokołowa Podlaskiego. Co ciekawe, studiował na Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku zarządzanie.

Sam mówi o sobie, że jest chłopakiem dla którego liczy się dobra zabawa i nagrywanie filmów na Youtube. Przez pewien czas był częścią Teamu X, który założył Stuu. Jednakże, z projektem pożegnał się po komplikacji z Agencją oraz innym z uczestników.

Wiele osób zastanawia się również, co wiadomo o życiu prywatnym Kacpra. Przez jakiś czas twórca internetowy był związany z Julią Kosterą. Jednakże, ich drogi się rozeszły. Od tamtego czasu, nie zdradza, czy jego serce jest przez kogoś innego.

Kacper Błoński Fame MMA
Kacper Błoński

Zobacz także: Co wiemy o Marcinie Dubielu?

Kacper Błoński: kariera

Okazuje się, że Kacper doskonale odnajduje się również w branży muzycznej. Na swoim koncie ma już kilka hitów, które podbiły Internet. Niektóre z nich to Eluwina, Crusher, Tylko Ty i Zew. Mimo, że zawodowo nie zajmuje się tworzeniem muzyki, wyświetlenia na Youtubie udowadniają, że podjął dobre kroki w tym kierunku.

Swoich sił Błoński próbuje także we freak fightach. Na swoim koncie ma już trzy walki. Podczas każdej z nich udowodnił, że w oktagonie czuje się bardzo pewnie i nie dał przeciwnikom większych szans. Najwięcej emocji dostarczył jego pojedynek z Marcinem Dubielem. Okazuje się, że na gali Fame MMA 15 ku dużej uciesze fanów czeka ich rewanż.

Kacper Błoński: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @kacperblonsky. Jego aktywność śledzi tam aż 1,1 miliona użytkowników tego serwisu.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej