Kacper Jasiński: [wiek, Top Model, Instagram]

10 września 2021
Przez: : KS

Kacper Jasiński to jeden z uczestników programu Top Model, który zgłosił się na casting do 10. edycji. Nie da się ukryć, że jego historia bardzo poruszyła nie tylko widzów, ale także jurorów. Sprawdźmy, jak to się stało, że chłopak wywołał takie poruszenie.

Kacper Jasiński: wiek

Z drugiego odcinka 10. edycji programu Top Model widzowie mieli okazję dowiedzieć się, że Kacper ma 20 lat. Chłopak wyznał, że na co dzień mieszka w Łodzi. Podzielił się również informacją, że przebywa w domu dziecka. Okazuje się, że jeśli będzie kontynuował naukę może zostać tam do 25. roku życia.

Kacper z Top Model 10 wspomniał także, jak wyglądają jego relacje z rodzicami. Mianowicie, kontakt utrzymuje jedynie z ojcem, do którego najwyraźniej nie ma żalu o to, gdzie znajduje się w chwili obecnej. Z matką natomiast nie utrzymuje kontaktu.

 20-latek nie ukrywa, że czuje niepokój pokazując się wśród większych grup ludzi. Wszystko dlatego, że nie obawia się, że zostanie przez kogoś źle oceniony. Niewątpliwie, udział w produkcji może pomóc mu przełamać strach i zyskać większa pewność siebie.

https://www.instagram.com/kacper_jasinski7/

Zobacz także: Co wiemy o Weronice Zoń, która otrzymała Złoty bilet w Top Model 10?

Kacper Jasiński: Top Model

Top Model, ku uciesze widzów powróciło na antenę TVN już z 10. edycją. Trzeba przyznać, że dwa pierwsze odcinki dostarczyły fanom programu wielu emocji. Uczestnicy, którzy zdecydowali się przyjść na casting wywołali wiele emocji.

Historię Kacpra poznaliśmy w drugim odcinku. Chłopak nie ukrywa, że zupełnie nie liczył na to, że jury zlituje się nad nim ze względu na sytuację, w jakiej się znajduje. Chciał sprawdzić swoje możliwości na wybiegu i poddać się ocenie jurorów.

Wszystko wskazuje na to, że urzekł jury, ponieważ jednogłośnie stwierdzili, że powinien przejść do kolejnego etapu. Zasugerowali jedynie, że musi pracować na stresem.

Kacper Jasiński Top Model
Kacpra Jasińskiego poznaliśmy w 10. edycji Top Model.

Kacper Jasiński: Instagram

Kacper z Top Model prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @kacper_jasinski7. Jesteśmy pewni, że liczba jego obserwatorów szybko wzrośnie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej