Kacper Ludwiczek Bociański: [wiek, wzrost, High League, Instagram]

18 marca 2023
Przez: : M.J

Kacper Ludwiczek Bociański zdobył spore grono fanów dzięki swojemu podejściu do życia. Swoją karierę zaczynał jako dziennikarz w Top Top News. Tym razem zmierzy się w oktagonie podczas gali High League 6. Co wiadomo na jego temat?

Kacper Ludwiczek Bociański: wiek

Kacper ma 22 lata. Należy do niskich osób, gdyż ma 163 cm wzrostu. Pochodzi z małego miasta w województwie zachodniopomorskim, które nazywa się Golczewo.

Wiele osób myśli, że Ludwiczek ma na imię Ludwik, jednak nie jest to prawdą, ponieważ jego imię to Kacper. Pseudonim, który sobie przybrał Kacper ma nawiązywać do postaci z serialu animowanego „Świat według Ludwiczka”.

Jak możemy się dowiedzieć z mediów, Bociański studiuje w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Kacper Ludwiczek Bociański: kariera

Ludwiczek zaczął swoją karierę w sieci podczas gali Fame MMA 11. Wówczas przeprowadzał wywiady z zawodnikami, a internauci od razu go pokochali. Nie da się ukryć, że jego kariera w sieci rozwija się w zawrotnym tempie. Wiele osób czeka na jego filmy, które pojawiają się na kanale YouTube.

Kacper Ludwiczek Bociański: High League

22-latek stanie w oktagonie podczas gali High League 6,18 marca 2023 roku. Zmierzy się z Dariuszem Kaźmierczukiem.

ZOBACZ TAKŻE: “High League 6”: Karta Walk. Kiedy oglądać i jak wykupić dostęp?

Kacper Ludwiczek Bociański: Instagram

Ludwiczka znajdziecie na Instagramie pod nazwą #ludwiczek_top. Zdecydowanie jego profil zasługuje na uwagę. Przeglądając go od razu widać, że 22-latek nie bez powodu jest lubiany w sieci. Znajdziecie tam sporo ciekawych postów, w których nie brakuje poczucia humoru.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej